Ek Gelir Düşünenleri Böyle Alalım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Katılım
18 Nis 2018
Mesajlar
10
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
İstanbul
#1
Ekonominin her geçen gün çıkmaza girdiği son dönemlerde alacağımız neredeyse her şey dolar ve Euro üzerinden aldığımız için fiyatlar gittikçe artıyor. Bundan birkaç sene önce 50 bin TL olan sıfır arabalar bugün 100 Bin TL den satılıyor.

Durum böyle olunca birikim yapmak veya bir şeylerin sahibi olabilmek çoğu zaman ek gelir yapmayı gerektiriyor. Ek gelir konusunda ise herkes kendi alanında yapabileceği işlere yöneliyor. Bazısı asıl işine mesai sonrasında ek iş olarak devam ediyor bazısı ise çok farklı işler yapıyor. Ek gelir olarak en çok tercih edilen işlerden biride doğrudan satıştır. Doğrudan satışta en çok dikkat edilmesi gereken nokta ise satış yaptığınız firmanın piramit firma olmamasıdır. Bu tarz firmalara denk gelirseniz arkanıza bakmadan uzaklaşın. Peki bunu nasıl anlarsınız. Eğer bir şirket sizden üye olurken aşırı yüksek bir ödeme alıyorsa ve sattığı ürünün ne size ne ülke ekonomisine ne de çevreye bir faydası yoksa bilin ki o firma dolandırıcıdır hemen uzaklaşın. QNET gibi network marketing sistemleri ise size asıl işinizden daha fazla para kazandırır ve ilk girenin çok kazandığı bir sistem değil, networkünü iyi yöneten herkesin iyi kazanç sağladığı bir sistemdir. Netwrokünüz sağlam ise başka bir iş aramayın doğrudan bu işe başlayın kısa zamanda ciddi gelirler elde edebilirsiniz.
 

honline

Profesör
Katılım
3 Ocak 2009
Mesajlar
4,306
Beğeniler
142
Puanları
63
#2
Ne kadar Qnet'te bulaşmış tanıdığım varsa hepsinde yediği kazıktan geriye sadece saat vs şeyler kaldı, inanmayın dostlar.
 
Katılım
18 Nis 2018
Mesajlar
10
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
İstanbul
#3
bu iş marka ile değil kişinin kendi ile alakalı ben QNET'i örnek olarak verdim. QNET'te başarısız olan biri başka firmada başarılı mı oluyor?
 
Katılım
13 Ağu 2014
Mesajlar
179
Beğeniler
39
Puanları
28
#4
Her network marketing bir gün ölümü tadacaktır.
Özgür bir ülkedeyiz, isteyen dener.
 
Katılım
5 May 2017
Mesajlar
2,330
Beğeniler
905
Puanları
113
Konum
istanbul
#6
pazarlamacı trolleri buraya tezgah açmış, bit pazarında eski mallar satarım daha sağlam iş yapmış olurum :D inanmayın böyle şeylere...
 
stat counter