Eğer Nokia Eski Günlerindeki Gİbi Olsaydı

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Şu an samsung'un adının geçmeyeceği bir gerçekti. Nokia şu an adam akıllı android kullanan bir cihaz üretsin düşünmeden gider alırım. (tabi parasıda önemli :D )
yanlış samsung her zaman olucak tek telefon üretmiyor herşeyi üretiyor samsung'tan kurtuluş yok.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Ben hala 6680 'imde worms armageddon oynuyorum ve o tadı hiç bir oyun vermiyor :)

Reaksiyon puanı
2,554
Lumiaların tasarımı da kamerası da arayüzü de güzel uygulamalardaki sistem android gibi olsaydı farklılık açısından alınırdı.Bir kamera bir de tasarım için telefona o kdr para dökülmez.Wp yaptın eyw ama destek vereceksin gerekirse fedakarlıklar yapacaksın yoksa böyle batarsın.Bir tane telefoncu yemin etti adam ilk defa bu derece ucuz aldığım bişiden zarar ettim dedi 499 lira falandı o zaman adam 235e bile satamamış en son 180 liraya zararına satmış.Yani hadi androidi geçtim olan uygulamalara bile düzgün güncelleme gelmiyormuş.Nokia şuan android olsaydı ben alırdım muhtemelen.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sıfırı alırken para edip ikinci elde ölen telefon lumia diye bulmacalara girecek...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sıfırı alırken para edip ikinci elde ölen telefon lumia diye bulmacalara girecek...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
2 Yıl Önce Telefon Hakkında Hiçbir bilgim yoktu ve sadece ön kamerası var diye Lumia aldım . Üstüme gelmeyin evet cahilliğin bu kadarı . Şuan çok pişmanım android istiyorum alan yok ....
Hocam keşke Android'e geçmeseydim diyorum bazen. Elinizdekinin değerini bilin. WP güzel platform. Millet yeriyor diye sizde yermeyin.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Hocam keşke Android'e geçmeseydim diyorum bazen. Elinizdekinin değerini bilin. WP güzel platform. Millet yeriyor diye sizde yermeyin.
Hocam bende keşke WP almasaydım diyorum . Orta segment android cihaz bunlara bin basar .

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Hocam bende keşke WP almasaydım diyorum . Orta segment android cihaz bunlara bin basar .
WP'nin sıkıntısı belli az çok. Uygulama mağazası. Ama en azından en son nasıl bıraktıysan öyle devam eden bir sistem var elinde. 8 Sistem + 8 Hafıza kartı adama WP üzerinde bol bol yetiyor. Uygulama yok ki de alan gitsin muhabbetine çevirmeyin, elimdeki Android telefonda sadece sistem gelen uygulamalarla beraber 12GB tek başına harcıyor. Ha tabii, ihtiyaçlarınıza cevap vermiyorsa o konuda bir şey diyemem, sonuçta bunları diyen adam Snapchat'i hatun indir dedi diye indiren bir adam.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
android'te tv,dizi filan izliyen için 8gb yetiyor turkcelltv,atv,netd,power ,radyonom kurulu hafızam doldu diye ağlamadı lolipop...

Reaksiyon puanı
2,554
Wpdeki tek sorun uygulama eksikliği değil ki olan uygulamaların da güncelleme almaması yada çok geç güncellenmesi.Bu da beraberinde uygulamalarda sorun oluşturuyor.Uygulama eksik neyse dersin mesela bende snapchat kullanmıyorum ama insan diyor ki bari olan uygulamalar düzgün çalışsın.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Wpdeki tek sorun uygulama eksikliği değil ki olan uygulamaların da güncelleme almaması yada çok geç güncellenmesi.Bu da beraberinde uygulamalarda sorun oluşturuyor.Uygulama eksik neyse dersin mesela bende snapchat kullanmıyorum ama insan diyor ki bari olan uygulamalar düzgün çalışsın.
Uygulamayı bırak hocam Microsoft eski nesil telefonları dışlamış durumda ,güncelleme desteği falan kesti . Gören dünyanın en iyi markadı sabacak . Zaten ayda yılda 1 kez yeni sürüm geliyor onu da verin . Bakın samsunga telefonuna en az 2 güncelleme veriyor .

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Zamanının 3310 u nokia android olarak yapsa alırdım :) @Uber buyrun 950xl kullanıcısı :)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
nokia eskiden cıvıl cıvıl renkleriyle çekiciydi şimdi ise telefonlarda sadelik ön planda bu sebeple android de olsa eski günler gibi fark yaratmayacaksa birşey ifade etmez bana sradan bir marka

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Zaten Finlilerde kalan Nokia bölümü artık cihazlar konusunda bir şeyler yapamayacağının farkında ki artık aksesuarlara yatırım falan yapmaya başladı. Withings adlı firmayı alması da buna örnek. Diğer örnek olarak ise bir tablet çıkardı ve gerisi de gelmedi. Microsoft'da durumun farkında olmasından kaynaklı Nokia markasını unutturmak adına az cihaz çıkarıp yakında Surface markası ile devam kararı alacaklar.

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Çıkan haberlere göre 2017 Nokia'nın geri dönüş yılı olacak gibi duruyor.