Eğer Nokia Eski Günlerindeki Gİbi Olsaydı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hocam bende keşke WP almasaydım diyorum . Orta segment android cihaz bunlara bin basar .
WP'nin sıkıntısı belli az çok. Uygulama mağazası. Ama en azından en son nasıl bıraktıysan öyle devam eden bir sistem var elinde. 8 Sistem + 8 Hafıza kartı adama WP üzerinde bol bol yetiyor. Uygulama yok ki de alan gitsin muhabbetine çevirmeyin, elimdeki Android telefonda sadece sistem gelen uygulamalarla beraber 12GB tek başına harcıyor. Ha tabii, ihtiyaçlarınıza cevap vermiyorsa o konuda bir şey diyemem, sonuçta bunları diyen adam Snapchat'i hatun indir dedi diye indiren bir adam.

android'te tv,dizi filan izliyen için 8gb yetiyor turkcelltv,atv,netd,power ,radyonom kurulu hafızam doldu diye ağlamadı lolipop...

Wpdeki tek sorun uygulama eksikliği değil ki olan uygulamaların da güncelleme almaması yada çok geç güncellenmesi.Bu da beraberinde uygulamalarda sorun oluşturuyor.Uygulama eksik neyse dersin mesela bende snapchat kullanmıyorum ama insan diyor ki bari olan uygulamalar düzgün çalışsın.

Yeşil Okçu

Profesör
Wpdeki tek sorun uygulama eksikliği değil ki olan uygulamaların da güncelleme almaması yada çok geç güncellenmesi.Bu da beraberinde uygulamalarda sorun oluşturuyor.Uygulama eksik neyse dersin mesela bende snapchat kullanmıyorum ama insan diyor ki bari olan uygulamalar düzgün çalışsın.
Uygulamayı bırak hocam Microsoft eski nesil telefonları dışlamış durumda ,güncelleme desteği falan kesti . Gören dünyanın en iyi markadı sabacak . Zaten ayda yılda 1 kez yeni sürüm geliyor onu da verin . Bakın samsunga telefonuna en az 2 güncelleme veriyor .

Uber

Profesör
nokia eskiden cıvıl cıvıl renkleriyle çekiciydi şimdi ise telefonlarda sadelik ön planda bu sebeple android de olsa eski günler gibi fark yaratmayacaksa birşey ifade etmez bana sradan bir marka

darkgamer_gs

Asistan
Zaten Finlilerde kalan Nokia bölümü artık cihazlar konusunda bir şeyler yapamayacağının farkında ki artık aksesuarlara yatırım falan yapmaya başladı. Withings adlı firmayı alması da buna örnek. Diğer örnek olarak ise bir tablet çıkardı ve gerisi de gelmedi. Microsoft'da durumun farkında olmasından kaynaklı Nokia markasını unutturmak adına az cihaz çıkarıp yakında Surface markası ile devam kararı alacaklar.

stat counter