EeePc'ye Dokunmatik ekran + Bluetooth + Ekstra USB Modifikasyonu

Bu konuyu okuyanlar

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Türkiye'de her ne kadar çıkış süreci gecikmelerle devam etsede henüz satışı başlamamış olsada %( fiyat fayda ilişkisi konusunda tartışmaları beraberinde getirsede bildiğimiz birşey var Asus EEE PC elimizde deney aleti olacak :D
İnternette bilgi amaçlı kullandığım bir sitede tamamen bir Türk arkadaşımızın Asus EEE PC'ye neler yaptığını görebiliyoruz.Hal böyle olunca dokunmatik ekranlı 4gb hafızalı ekstra 8 gb flashdisk destekli windows xp işletim sistemli ve navigasyon sistemi adapte edilmiş bir Asus EEE PC'miz ne zaman olacak.
Aşağıdaki kaynak alanından ilgili siteye giderek detaylı şekilde yapımı resimler eşliğinde izleyebilirsiniz.

Sitede resimleri verecektim fakat yapan arkadaş o kadar güzel anlatmışki sizi direk oraya yönlendirip orada izlemenizin daha iyi olacağını düşündüm

*Hal böyle olunca insanın aklına şu soru gelmiyor değil ; 300 gr ekmek 75 kuruş 920 gr ASUS EEE PC 399 $ bu ne iş :)

İlgili Site

DeLLyCeM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim

Makinamın üzerinde 8GB değil, 16GB Class 6 SDHC bulunuyor :D
Diskleri partition ile birleştirdim şuan cihazım 20GB bilginize....

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
oooo verilerin sahibi geldi valla rica ederim asıl biz teşekkür ederiz iyi bir çalışma olmuş

20 gb disk'de süper yani

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Gerçekten harika bir Çalışma ;) Asus'tan Ö.m geldimi acaba? :* ;D

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
hahahahah sabah sabah süper oldu ya dellycem müthiş olmuş alet bize yapcan mı touchscreen :*

kudurgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vallaha dellycem ellerine sağlık.. :) Aygıtı aldım, kullanıyorum, çok memnunum, ama sadece easy mod vs'de kullanıyorum.. Hala advanced mod'a geçmedim, veya xp yüklemedim.. Bu ilk haline herhangi bir oyun vs yüklemek pek mümkün değil sanırım, VLC Player performansınıda hiç beğenmedim. Ne dersin xp'ye mi geçsem:)

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
kudurgan dedi ki:
Vallaha dellycem ellerine sağlık.. :) Aygıtı aldım, kullanıyorum, çok memnunum, ama sadece easy mod vs'de kullanıyorum.. Hala advanced mod'a geçmedim, veya xp yüklemedim.. Bu ilk haline herhangi bir oyun vs yüklemek pek mümkün değil sanırım, VLC Player performansınıda hiç beğenmedim. Ne dersin xp'ye mi geçsem:)

arkadaşlar nerden alıyorsunuz şu ürünü bende aylardır bekliyorum çıkmadı yada ben çıkmadı biliyorum

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Cem Asus eee + Bu Modifikasyonların sana maliyeti nedir?

ve de Yapacak Bilgiye Sahip olmayanlar için bir güzellik düşünürmüsün ? :)

DeLLyCeM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi maliyet şöyle diyelim benim aldığım fiyatlara temin etmeniz zor, ben lazım olanları söyliyeyim;

Olabildiğince küçük ve rahat parçalarına ayrıştırılabilcek (ilk postumda bahsettiğim gibi) minimum 2 port USB hub.

Olabildiğince küçük ama boardu üzerinde kaliteli bir anteni olan bluetooth.

ve tabi ki touchscreen kit (panel ve controller devresi)
ebay fiyatı 40$+25$(standart kargo ile alınırsa yani ptt teslim eder Türkiyeye girdiğinde ve çok uzun sürer gelmesi).

Ben sabırsız biriyim DHL ile 58 saatte getirttim :D

Yapmayı düşünenlere yardımcı olmaya çalışırım müsait oldukça...

spin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten süper iyi bir Elektronikçi olduğun belli işçilik te çok temiz tebrikler.
Başarılarının devamını dilerim.

DeLLyCeM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
spin dedi ki:
Gerçekten süper iyi bir Elektronikçi olduğun belli işçilik te çok temiz tebrikler.
Başarılarının devamını dilerim.

Teşekkür ederim...

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
gerçekten tebrikler içim gitti benimde elime geçmesi lazım :D
sana tam maliyeti ne oldu merak ettim