Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
İç mimar Jale Barahya tarafından açılan dava sonucunda mahkeme Ece Erken'i haksız bulunca, 40 yaşındaki sunucunun banka hesabına haciz konuldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Ece Erken, "Kandırıldığımı düşünüyorum" dedi
0
Ece Erken, evini dekore ettirmek için anlaştığı iç mimar tarafından mahkemeye verildi. Hazan Kutsal'ın haberine göre, 40 yaşındaki sunucunun banka hesabına haciz konuldu. Ece Erken, eski komşusu olan iç mimar tarafından kandırıldığı ifade ederek, "Anlaştığım paranın üstüne para isteniyor. Kandırıldığımı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.
0
'BENDEN İSTENİLEN PARA 500 BİN TL'
Ece Erken, "Şu an bankadaki 300 bin TL civarındaki parama haciz konuldu. Mağdur olan benim. Güvendiğim insanların bu şekilde kötü niyetli çıkması beni çok üzüyor. 200 bin TL'ye yakın ödeme yaptım. Evde oturduktan sonra kapım çalındı. '60 bin TL daha verirsen anlaşırız' denildi. Şu an benden istenen para 500 bin TL, ben o paraya ev alırdım" dedi.
0
'DAVAYI BEN KAZANDIM'
Konu hakkında konuşan Jale Barahya, "Dava açtım ve haklı bulundum. İki bilirkişi beni haklı buldu. Davayı ben kazandım. Şu an temyizde" ifadelerini kullandı.

Kaynak:Sabah

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
suçlular mahkemeleri bile ele geçirmiş adalet yok...

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
400 bin 500 bin ne döşetiyosunuz kardeş siz bu evlere

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
İstanbul yıkılırken ben evimden seyredeceğim diyen kibirli bayan, sana müstahaktır bence.