Ebru-Osman gizlice evlendi mi?

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Son dönemde sanat dünyasının ünlü isimleri arasında 'sürpriz nikah' modası yaşanıyor. Şimdi de Ebru Gündeş ve Osmantan Erkır'ın gizlice evlendiği öne sürüldü.

Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar'ın Beyaz Show'da evlenmesinin hemen ardından Mustafa Sandal da 3 yıllık sevgilisi Emina Türkcan'la herkesten habersiz nikah masasına oturdu.

ARMAĞAN DUYURDU

Şimdi de Ekim ayında sürpriz bir aşka yelken açan Ebru Gündeş'le yapımcı-sunucu Osmantan Erkır'ın evlendiği iddia ediliyor. Geçtiğimiz hafta Paris'e giden sevgililer ise bu konu hakkında konuşmaktan ısrarla kaçıyor. Ancak önceki gece Star ekranlarında canlı yayınlanan Popstar Alaturka'nın yeni bölümünde Armağan Çağlayan'ın sözleri adeta bu olayı doğruladı. Sürpriz evlilikler konuşulurken Çağlayan, Gündeş'e “Siz zaten Osmantan ile aynı evde yaşıyorsunuz, olanlar da oldu, ne diyelim?” diyerek gizlice dünya evine girdiklerini ima etti.

Çağlayan daha sonra “Ben ne dedim, pardon!” diyerek geri adım attı. Sivri dilli jüri üyesinin bu sözleri üzerine şok olan Gündeş, hiç cevap vermeden konuyu kapattı. İkili, yarışma biter bitmez birlikte evlerinin yolunu tuttu.

Gecede şık kıyafeti ve saçına taktığı süslerle dikkat çeken Ebru Gündeş'in neşeli tavırları 'gizli evlilik' iddialarını güçlendirdi.

Kaynak

RaMSeN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bize ne canım?

2 ay sonra boşanırlar! Belki o kadar da sürmez.

zaferyörük

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Allah allah ben de gecelerdir yatağımda dört dönüyorum meraktan:p

uyuyamıyorum acaba evlendiler mii:))))Yawww bana ne ne halt yiyorlarsa

cehenneme

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19