Easycep'ten İphone Almak?

Bu konuyu okuyanlar

Tayfur Balcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam abi iPhone kullanmak istiyorum iPhone 6 sıfır mı easycep 6s ikinciel mi
Cevaplarsanız sevinirim site güven li mi

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Şahsen ilk defa duydum diyebilirim, ben olsam güvenmezdim. Cihaz almaya kalksam oradan alacağımı düşünmüyorum.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Onlar yenilenmiş cihazlar içini açıyorlar mı ne yapıyorlar cihaza bilinmiyor.gerek yok.Sıfır iPhone SE veya 6 almak daha mantıklı olacaktır.Ya da ikinci el temiz 6S.

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Teşhir yada yenilenmiş cihazlar olabilir. Hiç bulaşma sıfır se veya ikinci el temiz 6s bakabilirsin

iphoneios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba. Yaklaşık 5-6 gün önce iphone 6 aldım. Telefon geldi ve ekranın yaklaşık 7-8 adet büyük kılcal çizik vardı ve kasasının sağ alt tarafı çıkıktı. Aradım gönderin dediler gönderdim. Herneyse tekrar geldi telefon ekranı değiştirmişler çizik felan yok kasası hala çıkık vaziyette neyse dedim böyle kullanayım. Bu seferde touch id çalışmıyor aradım tekrar. Beyefendi böyle bir şeyin imkansız olduğunu test edip yolladıklarını söyledi ve hatta dedi ki siz sıfırla kıyaslıyorsunuz heralde. Tamam ucuza alıyoruz ama bedavayada almıyoruz 500 lira az verdik diye touch id si çalışmasın mı ? Sitede kıyaslarken yazılımsal ve donanımsal olarak sıfır olduğunu sadece sıfırdan farkı fiyatı demeyi biliyorlar ama. neyse tekrar gönderin dedi gönderdim bekliyorum şimdi. Demem o ki arkadaşlar ucuz etin yahnisi yavan olur.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
easy cepden alonmaz mı yanı iphone?

Dostum bak,ikinci el'de en çok korkulan şey parçası değişmiş cihaza denk gelmektir easycep ise bunu sana kesinlikle garanti olarak vaat ediyor. Eğer anlamadıysan şöyle söyleyeyim uzak dur.