Düşük sistem Windows 7 Windows 10 güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

Lengthow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam,bir sorum olacak size,benim kötü bir sistemim var ve şuan Windows 7 kullanıyorum eğer Windows 10 a geçersem performans açısından bir fark olurmu diye merak ettim geçmek istiyorum çünkü.Sistem özelliklerim burada;
ljdlar.png
Va0dqv.png

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Windows 7 işletim sistemini kaldıran her bilgisayar, windows 10 işletim sistemini daha rahat bir şekilde kaldırır, eğer donanım ile ilgili driver sorunun yoksa kurmanda sakınca yok.

Lengthow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten eğer bir sıkıntı olursa direk windows 10 da windows 7 ye dönme seçeneği var diye biliyorum.Peki kurarken bazı arkadaşlarım sıkıntı çıkabileceğini söyledi bunun olasılığı yüksek midir?

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Zaten eğer bir sıkıntı olursa direk windows 10 da windows 7 ye dönme seçeneği var diye biliyorum.Peki kurarken bazı arkadaşlarım sıkıntı çıkabileceğini söyledi bunun olasılığı yüksek midir?
Sorun olursa yazarsın, sen kur.

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Ben bu bilgisayardan daha düşük özelliklere sahip bi' bilgisayarda W10 kullanıyorum. (1GB ve 512MB ekran kartı falan.) W8 ve 8.1'e göre daha iyi çalışıyor. Memnunum.

Lengthow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Microsoft'un sitesinden Windows 10'u indiriyorum şuan C: ye geliyor setup'ı açıyorum değil mi? Herhangi başka bir işlem yapmama gerek yok yani.

sinan_ozlekli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Microsoft'un sitesinden Windows 10'u indiriyorum şuan C: ye geliyor setup'ı açıyorum değil mi? Herhangi başka bir işlem yapmama gerek yok yani.
Yükseltme için aynen setup dan kurulumu yapıyorsun , driver leri bak varsa yükle yoksa hiç indirme bile

Lengthow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Driverları bak derken o iş nasıl oluyor? Kusura bakmayın bu konular hakkında pek bilgim yok o yüzden sıkıntı çıkmasın istiyorum bilgisayarda gerçi zaten kötü bir bilgisayar ama yeni bilgisayar alabilecek durumda değilim şuan.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Driverları bak derken o iş nasıl oluyor? Kusura bakmayın bu konular hakkında pek bilgim yok o yüzden sıkıntı çıkmasın istiyorum bilgisayarda gerçi zaten kötü bir bilgisayar ama yeni bilgisayar alabilecek durumda değilim şuan.
Üretici sitesi, ama uyumludur sadece intel management engine sorun çıkarabilir, onu da üretici sitesindeki windows 7 veya 8 driverından indirip kurarsan sorun olmaz. Başka driver sorun çıkarmaz.

Lengthow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de şöyle birşey var ben anakartımın modelini falan bilmiyorum yanlış hatırlamıyorsam bir program vardı direk kendi kendine driverları bulup yüklüyordu adını hatırlayamıyorum şuan.

sinan_ozlekli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir de şöyle birşey var ben anakartımın modelini falan bilmiyorum yanlış hatırlamıyorsam bir program vardı direk kendi kendine driverları bulup yüklüyordu adını hatırlayamıyorum şuan.
Sitemi yukledikten sonra drive boster yada driver pack var kulanabilirisin

tractatus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence windows 10 , windows 7'ye göre düşük sistemlerde daha iyi çalışıyor.Kur 'windows 10' 32 bit keyfine bak.
Driver'ları dert etme ben üretimi 2009 yılı olan bir notebook'a kurdum,güncellemelerle eksik olan bütün driverları otamatik yükledi.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
HİÇ DRİVER BOOSTER'A BULAŞMA! Windows 10 kendi kuruyor. Dediğim gibi açılış kapanışta sadece intel management engine sorun çıkarabilir o da dediğim gibi çözülecek.

Lengthow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam teşekkürler az sonra güncellemeyi açıp yatacağım sırf evin içinde boş boş dolanmamak için geceye erteledim bu işi :) Neyse bir sorun oluşursa sabah buraya yazacağım.

Lengthow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kurdum sistemi,aygıt yöneticisinden baktım driverlarda problem yok sanırım açılış gerçekten win7 den 2 kat hızlı performans ta öyle.

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Yükseltmeden sonra sıfırla performans daha da artar

Lengthow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HİÇ DRİVER BOOSTER'A BULAŞMA! Windows 10 kendi kuruyor. Dediğim gibi açılış kapanışta sadece intel management engine sorun çıkarabilir o da dediğim gibi çözülecek.
Driver booster problem mi çıkartıyor? çünkü bir kaç arkadaşım kullanmıştı da.

Lengthow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam,ya endişelendim çünkü işlemcim falan eski olduğu için yüklememiştir diye tribe girdim :)