Dünyanin en iyi full premium programlari , adobe acrobat xi , adobe ps cs 5 full vb.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguzhansoylu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adobe acrobat xi full pro ( pdf olusturucu duzenleyici cevirici ve bir cok islevsel ozellik )

adobe ps cs 5 full pro ( dünyanin en iyi fotoşop programi )

spyhunter 4 full pro ( dünyanin en iyi antivürüs )

nero 9 start smart pro ( dunyanin en iyi cd dvd kalip yazma kopyalama programi )

winrar full premium ( dünyanin en iyi rar programi zip ve sikiştirma )

tüm anlatimlar içinde ve hepsi kolay el yapimidir.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Dünyanın en iyi antivirüsü ESET Smart Security 7 dir aksini idda eden ESET Smart Security 7 kullanmamıştır yada zararlı yazılım işinden anlamıyordur

oguzhansoylu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
seyhoo canım arkadaşım emın ol denemedıgım kalmadı tum vıruslerı bulup temızlıyor dusunsene eset 4000 tane vırus buldu bu program 12.000 tane ve eset temızledıkten sonra devam ettı bu program kokten halledıyor

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
seyhoo canım arkadaşım emın ol denemedıgım kalmadı tum vıruslerı bulup temızlıyor dusunsene eset 4000 tane vırus buldu bu program 12.000 tane ve eset temızledıkten sonra devam ettı bu program kokten halledıyor

Unutma en çok zararlı yazılım silen program en iyi olmuyor. yanlış pozitif diye birşey duydunmu sen kullanıcıların en sevmediği şeydir. Senin denemediğin kalmamış ama ben zararlı yazılım işiyle uğraşıyorum virustotale bakarsan görürsün beni ayrıca crypterlerde kodluyorum daima esete takılmışımdır. Ayrıca kodlayıcılar daima esetten muzdarip olduğunu dile getirir belliki bu işlerden pek anlamıyorsun

oguzhansoylu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benım basımı agrıtan tarayıcı vıruslerını ve ısınma neden olan yavaslamaya neden olan tum her seyı temızledı sen x programı begenırsın ben y bu ınsandan ınsana degısır ınsan deneyerek anlayabılır

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Teşekkürler, Rep + ücretsiz uçak bileti.
Beğendiyseniz ne mutlu bana.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
benım basımı agrıtan tarayıcı vıruslerını ve ısınma neden olan yavaslamaya neden olan tum her seyı temızledı sen x programı begenırsın ben y bu ınsandan ınsana degısır ınsan deneyerek anlayabılır

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşım beğendıysen ne mutlu bana

Valla benim için en iyisi demen gerekiyor bence dünyanın en iyisi diyince işler değişir bu işi koşturman gerekiyor türevlerin ismini amaçlarını programın imza veritabanını sürekli takip etmen gerekiyor öyle virüs tarattırıp tamam bu en iyisi diyemezsin yani

oguzhansoylu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konuda haklısın 10-15 yerde görünce insan kendını kaptırıyor bırde hıcbırını ısıne yaramdıktan sonra anlatım bozukluğumu maruz gör

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
bu konuda haklısın 10-15 yerde görünce insan kendını kaptırıyor bırde hıcbırını ısıne yaramdıktan sonra anlatım bozukluğumu maruz gör

Bak ben sana bi kaç tane zararlı yazılım göndereyim onları bilgisayarında çalıştırmayı dene çöp olur gider en güncellerini göndereceğim bide. Bide eset varken göndereyim öyle bi dene

oguzhansoylu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok sağol bana göre eset bılgısayarı dıstan spyhunter ıcten koruyor ıkısıde kurulabılır

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
[MENTION=408836]oguzhansoylu[/MENTION] İllegal içerikli konulara izin vermiyoruz. Forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim.

Konu kilit!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...