Dünya patlasa Windows 10 kur diyecekler!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Evet arkadaşlar durduk yere gerçekten durduk yere sinirlendim çünkü Technopat.net/sosyal bölümünde bilgisayar ile ilgili her soruna ' Windows 10 kur ' diyorlar. Hayır yani şunu anlamıyorum adamın ekran kartında sıkıntı çıkıyor birisi çıkıp Windows 10 kur diyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

crista7

Profesör
Evet arkadaşlar durduk yere gerçekten durduk yere sinirlendim çünkü Technopat.net/sosyal bölümünde bilgisayar ile ilgili her soruna ' Windows 10 kur ' diyorlar. Hayır yani şunu anlamıyorum adamın ekran kartında sıkıntı çıkıyor birisi çıkıp Windows 10 kur diyor. Siz ne düşünüyorsunuz?
Doğru diyorlar :D Bunu o web sitesi ile ilişkilendirmemek gerekir.Sonuçta bizde insanız.Orda olan genel kesim belki de windows 10 kullanıyor.Mantıklı olan üzerinde durulmayacağı.
Buna benzer bir şeyde burada var.Hangi telefonu alayım iphone (model)? samsung (model)? Birçok kişi de buna cevap olarak yazılan modelin bir üstünü öneriyor mesela... iphone 5 mi diye soruyor adam cevap veriyor hayır iphone 5s...gibi..... o yüzden takılmamak lazım böyle şeylere...

Bildirdiğin her soruna ilk önce "Kullandığın İşletim Sistemi veya yazılım-program lisanslı mı" diye sormaları da bir başka olay.

Death Mark

Hyperactive
Yönetici
Moderatör
Windows 10'u kullanabilmek için bilgisayarının donanımı güncel veya güncele yakın olmalıdır. Eski tip bilgisayara işkence edicektir. Bir sürü eklentisi özelliği zorlayacaktır. Gereksizce sistemi tam kapasite kullanmaya zorlar. Bu da bilgisayarı oldukça yavaşlamasına takılıp donmasına neden olacaktır.

netlimitter gibi bi program linux de var mı acaba ? çok işime yarardı...
varsa win10 a veda edebilirim :p
pyshaper varmış hemen bu gece deneyeyim.

Princeps

Güvenlik&Linux
Yönetici
Moderatör
Bu bilgisayar sorunları hakkında foruma açılan herhangi bir konuya ''Format at düzelir'' demek gibi bir şey. Hayır yani bunun yerine yazsalar ya ''Linux kur sorunun düzelecek'' cidden düzelecek...

Bildirdiğin her soruna ilk önce "Kullandığın İşletim Sistemi veya yazılım-program lisanslı mı" diye sormaları da bir başka olay.
Aynen :D
Windows 7'ye destek vermiyoruz.
xd
Bu bilgisayar sorunları hakkında foruma açılan herhangi bir konuya ''Format at düzelir'' demek gibi bir şey.
@__kadıköyRAP__ güldürdün beni :D
@Princeps aynen mahalle bilgisayarcısının site versiyonu gibi gerçek hayatta format at düzelir site de ise windows 10 kur pek fark yok.

---- Mesajlar birleştirildi ----

@global_deejay Sen ne kullanıyorsun? Merak ettim :)
Size çöp işletim sisteminizle mutluluklar diliyoruz. :p

Son düzenleme:

Murat ALTUĞ

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Arabakarın son modeline bakarız bilgisayarın son modeline, cep telefonu olsun, android olsun uygulama olsun son sürümüne bakarız ama win oldumu inatla eski sürümü kullanmaya çalışırız garip milletiz

Şaka bir yana öyle bir düşüncem yok neden kullanayım ki esprisine dedim :). Çünkü insanlar yıllardır aynı Windows sürümünü (Örneğin XP) kullandıktan sonra alışamıyorlar ve 7 veya XP kullanıyorlar.

Aynen :D

@__kadıköyRAP__ güldürdün beni :D
@Princeps aynen mahalle bilgisayarcısının site versiyonu gibi gerçek hayatta format at düzelir site de ise windows 10 kur pek fark yok.

@global_deejay Sen ne kullanıyorsun? Merak ettim :)
Dostum ben ironi yaptım Technopat'tan :)) Windows 10 kullanıyorum tabi ki. Güncel donanım kullandığım için Windows 10 tercih sebebim.

AMC

Sertlik Kanında Var Hayatın
Windows 10 En güncel yazılımdırki yeni sistemlerin en iyi performans verdiği sistem olduğu için win 10 kurulur bundan doğal birşey yok.

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Klavyeniz mi bozuldu? Windows 10 kurun. Ekran kartınız oradan ikiye mi bölündü? Windows 10 kurun. Windows 7'ye kurban olun siz.

Windows 10 En güncel yazılımdırki yeni sistemlerin en iyi performans verdiği sistem olduğu için win 10 kurulur bundan doğal birşey yok.
En iyi performansı veren işletim sistemi Windows 7'dir.

Son düzenleme:

AMC

Sertlik Kanında Var Hayatın
Klavyeniz mi bozuldu? Windows 10 kurun. Ekran kartınız oradan ikiye mi bölündü? Windows 10 kurun. Windows 7'ye kurban olun siz.

En iyi performansı veren işletim sistemi Windows 7'dir.
Eski sistem kiyaslarim video ile.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
G Nefret Ettiğiniz Siteler 2