Dünya ahiret öcümsün Serra Abla!

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Dünya ahiret öcümsün Serra Abla!

Açılınn kızlarr Serra Abla korktu! Dağılın! Yahu o kadar korkutmuşuz ki aklın çıkmış! İşte bu!

381320090925091255731.jpg

Ödün vermeyiz, senin gibilerin ödünü koparırız Serra!

Örtü akıl çıkığına iyi geliyor, izin ver ilk müdahaleyi biz yapalım. O kadar korkutmuşuz ki bizim bilinç açık, senin şuurunu kapatmışız. O kadar korkutmuşuz ki senin ekran kararınca bizim ayarlarımıza dalıyorsun. İyi bak Serra Yılmaz, hastanede gördüğün öcü, senin zihninin ve kalbinin makyajsız hali olmasın! İyi bak! Elm Sokağından fırlama kafatasları senin cepharçlığın olmasın! İyi bak! Pardon ya, lütfen iyi bakma, bağnazlığın yaladığı gözlerinizle öcülüğümüz nazara gelmesin.

Senin ve senin gibi hoşgörü ürkeklerini teskin etmek için 24 saat açığız. Yahu senin küstahlığının öcülüğü yanında bizimkisi eskitme kalır! Senin hoşlanmadığın örtüyle fikir açığını kapatırız diye mi korkuyorsun! Haklısın! Ha siz İtalyadaydınız değil mi? Çizmeye sığamayan buraya gelip postal düblörü oluyor, Hay Allah!

Fil dişi kuleye lazer dolgu bu hatunların gözünde öcü olmanın şerefli rengi karadır. Karayı giyerim azizim seni karaya oturtan sözlerinin yanında sütten çıkmış ak öcü olmaya talibim. Kalbiniz nefretten kas yapmış ha bire kin pompalıyorsunuz!

Sonra da karşıma çıkıp, müslüman vakur olur, hoşgörülü olur geyiğini yapmıyor musunuz? Değilim azizim, böyle oturduğu yerden panik sevkiyatı yapan ağır vasıtalara!

Değilim! Biriniz ninja deyip kaplumbağa kaburgasını başımıza dayar öbürü parça başı çalışır, tekstil mamülü olarak yaftalar! Bir diğeri örümcek koleksiyoneri olarak görür!

Sus sus! Susmuyorum be! Kimsiniz! Gelsin bir top çağdaş sanatçı örtünün cılkını öcüsünü böceğini çıkartsın, biz de orman bülbülü gibi hoşgörü şakıyalım!

Kusura bakmayın! Hoşgörümü zayii edemem; kaldı ki görmediğim hoşluğun oyuncusu ancak bu tarz hatunlardan çıkar, benden değil!

Hiç hoşlanmıyormuş! Hoşunuza gitmek için ödün vereceğime sizin gibi egosu yağ bağlamışların ödünü patlatır, keyfime bakarım...

Serra Hanıma bir öğünlük atasözü: Öcü patlıcanı kırağı çalmaz!

Esra Elönü

Kaynak

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Türkiye sahiden değişiyor mu ne?
ben o kadın konuşurken dinlemiştim, sinirlerime hakim olamadım, nerdeyse televizyonu kırmak istedim.
başörtüye, başörtülülere öyle bir giydiriyordu ki bu serra denen kadın, adeta islam dinine topyekün bir savaş açmış gibiydi.

merak ettim, acaba bu kadın meşhur olmak mı istiyordu, derdi neydi diye...
ama söylediklerindeki duruşu samimi gibiydi,
samimiydi ama bunca hakaret niye, çok merak ettim.

türkiye değişiyor mu ne diye soruşum yazısını alıntıladğım bu kızcağızdan başka hiçkimse bu kadıncağıza bir cevap vermedi, kimse tepki göstermedi, normal bir vaka gibi algılandı.

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Türkiye sahiden değişiyor mu ne?
ben o kadın konuşurken dinlemiştim, sinirlerime hakim olamadım, nerdeyse televizyonu kırmak istedim.
başörtüye, başörtülülere öyle bir giydiriyordu ki bu serra denen kadın, adeta islam dinine topyekün bir savaş açmış gibiydi.

merak ettim, acaba bu kadın meşhur olmak mı istiyordu, derdi neydi diye...
ama söylediklerindeki duruşu samimi gibiydi,
samimiydi ama bunca hakaret niye, çok merak ettim.

türkiye değişiyor mu ne diye soruşum yazısını alıntıladğım bu kızcağızdan başka hiçkimse bu kadıncağıza bir cevap vermedi, kimse tepki göstermedi, normal bir vaka gibi algılandı.

Hocam aslında normal bir vaka olarak algılanmıyor. Okuyoruz ve he he diyip geçiyoruz bu kişilere karşı.
Bilmiyor muyuz bu kişiler geliyor böyle saçma sapan konuşup gündemin diğer önemli konularını değiştirmeye kendilerini ünlü etmeye çalışıyorlar.

Gereksiz kişilikler bunlar. Bu diyorum işte.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Okuyoruz ve he he diyip geçiyoruz bu kişilere karşı.

Gereksiz kişilikler bunlar..

hay yüreğine sağlık, valla içim açıldı, inşirah buldu adeta...
ben biraz eski kafalıyım abem, değer yargılarımız falan da farklı oluyor tabii, yeni nesle göre...
ama sizin düşünceniz daha da hoşuma gitti,
çünkü bu zerzebil takımına karşı hiç yokmuş gibi davranmak aslında en etkili, en müessir yol...

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kızmayın ama, bu tarz şeyler çıkınca halkın nabzı yoklanıyor gibime geliyor.

Bu haberi teyzemle beraber izledik, baş örtülü ve hacıdır kendisi. Hacı dediysem sanmayın evde oturduğunu. Öğretmen.

Bu kadın ünlü olmaya mı çalışıyor, ne kadar saçma konuşuyor falan dedi.

Ama ben bu yazının yeterli olduğunu düşünmüyorum. Daha iyi yazabilirdi bence. Yetersiz hissettim.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Esra Elönü,Yeni Nesil Yazarların,bana göre en sıradışı olanlardan.
Kendisini Sürekli takip etmeye çalışırım.
Kendini hala Köşe yazarı olarak gören Dinazorlara benzemez yazıları.
Burada gereken cevabı vermiş.

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
gaza gelmeyin.... gazyemeyin kaçyıldır ordayız he deyip geçin

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Tam 2 adım atıyoruz, bir kişi bizi 1 adım geri çekmeye çalışıyor.
Daha geçen günlerde okumuyor muyduk, yapılacak uydular için teknolojiler geliştirmeye başlamışız.
Akıllı füzeler üretiyoruz. İşte 2 büyük adım, 1 geri çekme.

Böyle konuşanları ben şu soruyu soran kişilerle ya yakın arkadaşlar yada bir akrabalık var diye düşünüyorum: "Razaman ayında oruç tutarken sakız çiğnesek oruç bozulur mu? Sonuçta yemiyoruz ya."

.....
[MENTION=52555]by efsane[/MENTION] bence dostum bu yazar üstü kapalı çok fena giydirmiş karşidakine bir de üstüne kışlık elbisesini de hazırlamış.

Son mesajlar