Dungeon Hunter 5 Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Merhaba arkadaslar DH 5 e başladım. Ancak ilk karakteri seçerken okçu sectim ve oyunu tam bilmediğim için çok sacma oynadım, su an cok güçsüz kaldim. Karakteri degistirmek istiyorum, oyunu sıfırlayıp ancak ne oyun icerisinde bulabildim boyle bir ayar ne de oyunu silip tekrar yukledigimde yeniden başladı, gamecenter hesabina otomatik bağlanıyor hep eski karakter geliyor. Bunun yolunu bilen var mi teşekkürler şimdiden.

acb9c562ce6515fd2313bc63d3846d22.jpg

Berk&Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Extra bir karakter daha oluşturabilirsiniz. Oyun icinden.

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bende birkaç defa oynadım 5 dk olmadan hop görev bitti bu tarz oyunlara uyuz oluyorum bırak ben keseyim biceyim ikide bir durdurmasana

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar selam,

3 yıldız max seviyede armorum var ama daha fazla evriltmek istediğimde armor aktif gözükmüyor yani evriltemiyorum. Ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesim oyun panelini sil oyunun verisini temizle duzelir :) olusturusun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Onun yerini bulamadim sıkıntı orada :)

Oyun içinde ayrı olarak bir ikinci hesap acma secenegi yok dungeon hunter 4 te vardi ancak dh5 te ayarlara 2. Bir gmail hesabi ekleyip oyundaki ayarlardan baglan seçeneginden googleplay hesaplarinizi secip ordan 2. Actiginiz gmail hesabini secerseniz oyuna baska bir hesapla tekrar baslarsiniz

S

Sergn

SDN Okuru
Merhaba arkadaslar DH 5 e başladım. Ancak ilk karakteri seçerken okçu sectim ve oyunu tam bilmediğim için çok sacma oynadım, su an cok güçsüz kaldim. Karakteri degistirmek istiyorum, oyunu sıfırlayıp ancak ne oyun icerisinde bulabildim boyle bir ayar ne de oyunu silip tekrar yukledigimde yeniden başladı, gamecenter hesabina otomatik bağlanıyor hep eski karakter geliyor. Bunun yolunu bilen var mi teşekkürler şimdiden.

acb9c562ce6515fd2313bc63d3846d22.jpg

S

Sergn

SDN Okuru
S.a ben bişey sorcam üstüme itemlerin hepsini giyemiyorum belirli kilosu var o kilo nasıl yükselir acaba bilgisi olan var mı?

Bekir Terzioğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a arkadaşlar. Lütfen yardımcı olun. Büyük bi sıkıntı var da yardımcı olabilecek var mı? Dungeon Hunter 5te 73 lvl ve 40 lvl 2 gmailden 2 garklı hesabım vardı biraz önce farklı bi gmail kurup oyuna tekrar girdim. Görevleri yaptıktan sonra facebook üzerinden bağlanmak istedim ve karşıma 73 ve 40 lvllik hesaplar çıktı sanki üstüne kuracakmış gibi ben de önemli olmadığı için 40 lvl olan hesaba tıkladım devam ettim bi müddet oynadım. Sonra 73 lvl olan hesabın gmailine girdiğimde yeni kurduğum hesabın açık olduğunu gördüm. Bu ne anlama gelir. Arkadaşa baktırdım hala teşkilatta görünüyorum. Hesabım silinmiş midir? Ya da silinmemişse nasıl kurtarabilirim? Konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen bana ulaşsın. Telefonumu da yazıyorum. 0534 522 19 67

Yağız Ergin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkdaşlar ben oyunu yüklüyorum 2 yıl tabletimde sorunsuz oynadım şimdi oyunu telefona yüklüyorum açılıyo sonra durduldu hatası veriyo ne olur çözüm buluu