DSmart Televizyon Ve İnternet

Bu konuyu okuyanlar

ZSamuRai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dün babamı arayıp 64 TL'ye Televizyon+İnternet+Modem Demişler Ben TURKNet Kullanıcısıyım Downloadları 1.000Mbps Kadar İndirme Yapabiliyordum DSmart'ta Da Bunun Civarında İndirme Yapabilirmiyim ? :blink: :wink:

fuckyou

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 aydır dsmart hd+ maxi paket ve limitsiz adsl kullanıyorum. İnternet hızı turk telekomla alakalı çünkü onun altyapısını kullanıyorlar. Ben bir sorun yaşamadım şakır şakır iniyor torentler :)

melihdeniz34-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben D-Smart Çalışanıyım. İnternet gayet güzeldir.Artık TTnet'ten daha da kaliteli hizmet verilmekte. TTnet yoğunluktan dolayı eskisi gibi hizmet veremiyor. Yeni konu açıcam şu anda orada herşeyi açıklayıp anlatıcam.

emrahkaval

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burada dsmart çalışanı görmek aklıma gelmezdi şimdi bende dsmart kullanıcısıyım tarifemi yükseltmek istiyorum fakat yaptığım tüm görüşmelerde tahhütümün bitmesi gerektiğini ondan sonra tarifeyi yükseltebileceğim söylendi eskiden TTnetteyken böyle bir sorunla karşılaşmamıştım tahhütüm bittiği gibi tekrar ttnete geçmeyi düşünüyorum hiç memnun değilim

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
D-smartta aztv yi nasıl bulucam izlicem ya :D

Gurberkable

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Torrentte 700 - 750 kb/sec görüyorum. Nadir de olsa 800 kbps oluyor ama IDM'de 900 - 950 kb/sec arası indirme yapıyorum!..

Son mesajlar