driver mevzuları

Bu konuyu okuyanlar

kayrakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
merhaba arkadaşlar ben yeni laptop aldım 2 ay önce ve direkt olarak aygıt yöneticisinden tüm sürücüleri güncelleştirdim sonra da nvidia ekran kartım için orijinal nvidia programı indirdim ordan da sürücü güncellemesi yapıyorum acaba iki yerden yapmamın bi zararı olur mu çakışma mevzusu olabilir mi? oyunlarda ani fps düşüşü yaşıyorum ve cihaz hantal biraz bazen aşırı yavaş oluyor çıldırtıyor beni halbuki sağlam makina. özellikler i5 8250u, 8 gb ram, mx 150 ekran kartı

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
nVidia'nın sitesinden indirdiğin program zaten sistemde mevcut bir sürücü varsa onu kaldırıp onun üzerine güncellemeyi gerçekleştirir onunla bir alakası olacağını beklememeliyiz.

Yeni yaşamaya başladığınız bir sorun mu bu? Aldığınızdan beri mi?
Hangi oyunda? Hangi değerlere ulaşıyorsunuz?

kayrakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
nVidia'nın sitesinden indirdiğin program zaten sistemde mevcut bir sürücü varsa onu kaldırıp onun üzerine güncellemeyi gerçekleştirir onunla bir alakası olacağını beklememeliyiz.

Yeni yaşamaya başladığınız bir sorun mu bu? Aldığınızdan beri mi?
Hangi oyunda? Hangi değerlere ulaşıyorsunuz?
Aldığımdan beri böyle. CS:GO'da mesela 120 fps aldığım da oluyor 40'a düştüğü takıldığı da oluyor. genel olarak 60-80 fps arası ama. ve şu da var orijinal GTA 4 oyunumu açamıyorum siyah ekran hatası veriyor. Bir şeyler mi eksik acaba?

Zexus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Sorun oluşmaz en doğru yerden güncelleme yapıyorsun Aygıt Yöneticisinden.

Son mesajlar