Driver İstekleriniz - Driver Arayanlar Buraya

Burada bulamadığınız driverleri bulabiliyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    126

Bu konuyu okuyanlar

tufanbeyli1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Driver arayan arkadaşlar bu konudan isteklerini belirtsinler.İstek belirtmeden önce bazı bilgileri vermeniz gerekmektedir.Bu bilgileri alttaki metini kopyalayarak karşılarını doldurun.

Driver İçin Gereken Driverler:
İşletim Sistemi : .................... (Örn: Win XP)
Donanım Türü : .................... (Örn: Web Cam)
Markası : .................... (Örn: Inca)
Modeli : ................... (Örn: IC-3562)
Diğer Bilgiler : .................... (Örn: Kameramın microfonuda vardır veya 6 sensörü vardır veya ses kartım onboarddur şeklinde.)
ati mobility radeon x1300 win7 64 bit için acil sürücü lazım

Ayyıldız6638

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Monster tulpar t7 v3.1 bios mesela nasil guncellenir. Monster anakart markasinin olmadigini soyluyor ozel yapimmis programlar da "monster socket0" olarak goruyor anakarti. Simdi bunun bios guncellemesi monsterin uzerine vacip degil midir hocam ?

emre9070

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Çok aradım fakat bir türlü bulamadım. Sound blaster cinema 2 driver, ses sürücüsü , monster abra a7 v5.4

Ayyıldız6638

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Çok aradım fakat bir türlü bulamadım. Sound blaster cinema 2 driver, ses sürücüsü , monster abra a7 v5.4
Evet onlarda yok. Adamlar senin bilgisayarin icin hotkey yok diyo. Gozume de inanmasam iyiydi. Driver Cdsinden cikti aldigimda. Driver cdsi varsa icinden manuel yazan klasore gir belki vardir

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Asus GL551JW yeni jenerasyon bir lettop olsa da ben kullanmaktayım Windows 10 ile ilgili tüm driverları mevcuttur.isteyen için upload edip verebilirim,ya da link üzerinden indirmeleri sağlayabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
390
Arkadaşlar jvc grd50 kamera için windows 7 sürücüsü arıyorum. Böyle bir driver var mı?