Driver İstekleriniz - Driver Arayanlar Buraya

Burada bulamadığınız driverleri bulabiliyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    126

Bu konuyu okuyanlar

Stykss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşletim Sistemi : .................... win 7 64 bit
Donanım Türü : .................... ekran kartı driver
Markası : .................... ati
Modeli : ...................
mobility radeon hd 5470

ancak sürüm 9.5 olanını bulabilir misiniz ? Mavi ekran hatasından dolayı bu sürümü arıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkese Selamun Aleyküm. Format attıktan sonra ses kartını hiç tanımıyordu bir kaç uyumsuz driver yüklemeye çalıştıktan sonra ses aygıtlarının sadece birisinde sarı ünlem çıkmaya başladı ve ses gelmiyor video açmıyor. Kasayı açtım Realtek RTM870T 580 yazısını okudum. sanırım bu driver lazım. ayrıca aygıt yönetisine sağ tıkladığımda 2 tane donanım kimliği yazıyor. Anlaşılır biçimde ifade edeyim:

İşletim Sistemi : .................... win XP
Donanım Türü : .................... ses
Markası : .................... realtek
Modeli : ................... rtm870t-580
Diğer Bilgiler : .................... ses kartım onboarddur

Donanım Kimlikleri :
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0883&SUBSYS_14627255&REV_1000
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0883&SUBSYS_14627255

Yardım edin lütfen. Çok teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Kolay Gelsin
Toshiba marka Laptop kullanıyorum ve çoğu oyunda pc kasıyor ekran kartından olabileceğini düşündüm sizden ricam bana ekran kartımın driverını bulabilir misiniz?
Amd Ati Mobility Radeon Hd3400 series
32 bit Windows 7 ultimate

coko26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba kolay gelsin
Toshiba Satellite A300 marka laptop kullanıyorum oyunlarda çok takılıyor ekran kartından olduğunu düşünüyorum bana ekran kartımın sürücüsünü bulabilir misiniz?
Amd Ati Mobility Radeon HD3400 series 32 bit Windows 7 ultimate

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
dell kullanıyorum Nvidea 2 yıldır güncellememişim oyun için güncellemem gerekiyor hangi sistemin uyucağını bilemedim yardımcı olurmusunuz

omrumtolgacpt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Donanım Türü : .................... print server
Markası : .................... cnet
Modeli : ................... cnp-410s
Diğer Bilgiler : .................... (LPT girişli eski tip yazıcıların lan üzerinden kullanılmasına yarayan adaptör)

Bunun firmware ı lazım bana elinde olan varsa link atabilir mi internette baya bir araştırdım genelde 5 küsür lü firmware var bana 8 ve üzeri lazım

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben dün yanlışlıkla bilgisayarımda soundmax uygulamasını sildim ve ses biraz bozuk gelmeye başladı bilgisayarın orjinal cdsindeki driverlerı yüklemeyi denedim hata veriyor heralde xp ile uyumlu ben pc ye sonradan win7 yüklemiştim lütfen yardımcı olun
Screenshot_1.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar frisby fm-g3265k driver lazım hiçbir yerde bulamadım makro kullancam lütfen yardım edin

kingface

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Driver İçin Gereken Driverler:
İşletim Sistemi : Windows 7 Professionel 64Bit
Donanım Türü : Ses Kartı
Markası : Creative SB
Modeli : CT4815
Diğer Bilgiler : PCI

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bizim okuldaki sınıfta akllı tahta vardı ve kurulumu olmadığı için çalışmıyordu ama dokunmatikte sıkıntı yoktu fakat format atıldı ve formattan sonra dokunmatik çalışmıyor acaba neden yardımcı olursanız çok sevinirim işallah doğru yere yazmışımdır

armuz001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşletim Sistemi : Windows XP Sp3 (Örn: Win XP)
Donanım Türü : Ekran Kartı (Örn: Web Cam)
Markası : amd (Örn: Inca)
Modeli : HD 5500 1gb (Örn: IC-3562)
Diğer Bilgiler : .................... (Örn: Kameramın microfonuda vardır veya 6 sensörü vardır veya ses kartım onboarddur şeklinde.)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok acil arkadaşlar simdiden teşşekür ederim ttnet kampanyası üzerinde aldığım dizüstü bilgisayarım bir anda dokunmatik yüzey çalışmamaya başladı drver pack slation driver hatası verdi bende yüklemeye çalıştım yüklemedi sonra başka başka driver programlarını denedim ama olmadı format attim gene bütün driverler yüklendi ama o yüklenmedi 1 aydır bu sorun var usb fare ile idare ediyorum iki haftadırda sorunu çözmeye çalışıyorum ama bir türlü olmadı
Acer 5742g touchpad driver 64 bit kendi sitesinde de indirdim ama olmadı lütfn yardım

frknsrdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler ben rain pcı-01 marka modelli ses kartımım driverini bulamadım rica etsem yardimci olurmusunuz isletim sistemi win7 gerekirse xp yaparım

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Caper H36 NVIDIA model notebook için Windows 10 sürücüleri arıyorum.

Casperın sitesinde win 7 ve win vista sürücüleri mevcut. Ama win 10 sürücüleri yok.

Nereden bulabiliriz acaba ?

Vernesus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
iyi günler hp pavilion dv6 XE078EA kullanıcısıyım ve de driverları HP sitesinde buldum. Gerekli olanları indirdim ver bir sürü driver var ama hepsini indirmem gerekiyor mu bilemiyorum bu konuda yardımcı olur musunuz?

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
iyi günler hp pavilion dv6 XE078EA kullanıcısıyım ve de driverları HP sitesinde buldum. Gerekli olanları indirdim ver bir sürü driver var ama hepsini indirmem gerekiyor mu bilemiyorum bu konuda yardımcı olur musunuz?

Sürücü-Yonga Seti
Sürücü-Ses
Yazılım-Güvenlik
(Tabi kullanıyorsan)http://support.hp.com/wps/portal/pp...rh8FVoLPBWAFeKwoyA2NMMh0VAQA9DiYow!!/#panel-4
Sürücü-Klavye, Fare ve Giriş Aygıtları
Sürücü-Depolama
Sürücü-Grafik Kartları
(Ekran kartının sürücülerini kendi sitesinden indir güncel olması bakımından)
Sürücü-Ağ

Bunlar Win7 için ama win10 kurarsan hiç birine gerek kalmaz hepsini kendi kurar :)

Vernesus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sürücü-Yonga Seti
Sürücü-Ses
Yazılım-Güvenlik
(Tabi kullanıyorsan)
Sürücü-Klavye, Fare ve Giriş Aygıtları
Sürücü-Depolama
Sürücü-Grafik Kartları
(Ekran kartının sürücülerini kendi sitesinden indir güncel olması bakımından)
Sürücü-Ağ

Bunlar Win7 için ama win10 kurarsan hiç birine gerek kalmaz hepsini kendi kurar :)[
Bunlar basliklarin en ustundekiler mi eger oyleyse bende onlar var ama digerlerini de indirmem gerekir mi?

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5

Casperın sitesinde win 7 ve win vista sürücüleri mevcut. Ama win 10 sürücüleri yok.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525

win 7 sürücüleri win 10 da da çalışır büyük ihtimalle.

Vernesus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
lenovo g 560 markalı win 7 home basic 64 bit işletim sistemine sahip bilgisayarıma uygun driverların linkini atabilir misiniz?

Oyun Manyağı TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkdaşlar casper Xp laptop uö var kulaklığı takıyorum ses gelmiyor driver den dediler gezginlerden indirdim laptop tan ses geliyordu dahili hopsrlörden yeni driveyi kurunca oda gitti yardım

tansu24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar elimde Perkotek Guard Tour Devriye Kalemi var. Win 10,Win 7 ve xp de sıkıntı yok ama Win 8 de "micro usb driver" istiyor. Bulabilirseniz çok sevinirim.

İşletim Sistemi : .................... Win 8
Donanım Türü : .................... Guard Tour Devriye Kalemi-(micro usb driver)
Markası : .................... Perkotek
Modeli : ................... Guard Tour
Diger: ---

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son mesajlar