Dota severlerden SDN de bir grup olusturalım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

immortalsword

Asistan
1.24d garena.com dan clienti indirip kurduktan sonra War3 RPG i seçip oradan Europe ba$liqi altindan Europe ye qirin. En altta Tr odalarini bulabilirsiniz. (Settings'den oyunun bilgisayarinizda yüklü olduqu yeri seçmenizde qerekmekterdir.)
sağol masuk 1.24d indirip oynıyım bi ara garenada

Cloakengaged

Dekan
masuk´isimli üyeden Alıntı
1.24d garena.com dan clienti indirip kurduktan sonra War3 RPG i seçip oradan Europe ba$liqi altindan Europe ye qirin. En altta Tr odalarini bulabilirsiniz. (Settings'den oyunun bilgisayarinizda yüklü olduqu yeri seçmenizde qerekmekterdir.)
hiç oyun kurulu gözümüyor ? war3 rpgyi seçince.. war3tft de gözüküyor.. ama Türk serveri yok orda..

***Düzenleme***

yaptım tamam garena daha iyimiş eurobattleda 100-150 Türk olurken burda 700-800 tane türk
var..

***Düzenleme 2***

avantaj1: Garena'nın ayrı bir hack koruması var.
avantaj2: LAN'dan girer gibi giriliyor oyuna.. Yani çok kolay girmesi..
avantaj3: Pingler Türk serverlerinda 0..

dezavantaj1: Gündüzleri 700-800 tane olan Türk sayısı, geceleri 0'a düşmektedir..
Yani geceleri Türk'lerle oyun oynamayı düşünüyorsanız Garenayı unutmanız gerekir..
dezavantaj2: 700-800 tane Türk olduğu ve hepsi sadece gündüzleri olduğu için kafadan 600ü -16 oyuncu olduğundan leaver sorunu yaşayabilirsiniz.. (bkz. Girdiğim 7 oyundan 3'ünü sorunsuz oynayabildim. 1 oyunda adam oyun ortalarında çıkdı. 2 oyunda ise daha oyuna başlarken 5-4-3 diye sayarken çıktı..

immortalsword

Asistan
hiç oyun kurulu gözümüyor ? war3 rpgyi seçince.. war3tft de gözüküyor.. ama Türk serveri yok orda..

***Düzenleme***

yaptım tamam garena daha iyimiş eurobattleda 100-150 Türk olurken burda 700-800 tane türk var..
750 tanedirde burda banlist, quit durumları nası ki?

masuk

Üyecik
walla ben Tr de takilmiyorum High LVL roomdayim. burada cikan adamlarin SS'lerini alip foruma werince banlatiyorlar. 1 ay qibi bir süre o odaya qiremiorsun. anlicaqin kimse de HLR dan ban yemek istemez. cikma sorunu fazla olmaz yani..

Slokr

Profesör
dotayı uzun zamandır biliyorum ama yüklemek zor geliyor :D

immortalsword

Asistan
walla ben Tr de takilmiyorum High LVL roomdayim. burada cikan adamlarin SS'lerini alip foruma werince banlatiyorlar. 1 ay qibi bir süre o odaya qiremiorsun. anlicaqin kimse de HLR dan ban yemek istemez. cikma sorunu fazla olmaz yani..
abi bak yüksel lvl diosun :D bizde lvl yok garenaya baslayıp noob admlarla urasmak istemioz :D bunun caresi varsa söle :D

---------- saat 20:38 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:36 eklenmişti ----------

dotayı uzun zamandır biliyorum ama yüklemek zor geliyor :D
bilgisayara format attıktan sonra ilk kurduğum msn,firefox, antivürüsden falan sonra ilk kurduğum şeyki 5-10dk arası bişeyini alır :)

Deffall

Doçent
Bende wepla da oynuorum ama ole arada bır .. Ayrıca ben hıc account almadım.. arkadsın vardı bana kaldı o sekılde ıdare edıoyoruz ıste :)

immortalsword

Asistan
Bende wepla da oynuorum ama ole arada bır .. Ayrıca ben hıc account almadım.. arkadsın vardı bana kaldı o sekılde ıdare edıoyoruz ıste :)
nick ? :) genelde ardaşdan alınan accountlar gnlde banlistler de geziyo sorunlu oluo ama :D istisnalar vardır heralde :D

Jumb0

Asistan
bende oynuyorum :) nickim hi1 weplada oynayanınız varsa mutlaka denk gelmişizdir:)

masuk

Üyecik
nub sorununa bulacak en iyi yol senin host olup istediklerini banlaman olacaktir. ayrica Tr odalarinda sanırım LVL yazmıyor. orada oyunu kazanıp kaybetmene qöre ladder dediqimiz puanlar war. oda bi qüzellik olabilir senin için. host sen olursun istediklerine bakar öle secersin. dediqim qibi ben Trde takilmıyorum. fazla bilqim yok.

immortalsword

Asistan
nub sorununa bulacak en iyi yol senin host olup istediklerini banlaman olacaktir. ayrica Tr odalarinda sanırım LVL yazmıyor. orada oyunu kazanıp kaybetmene qöre ladder dediqimiz puanlar war. oda bi qüzellik olabilir senin için. host sen olursun istediklerine bakar öle secersin. dediqim qibi ben Trde takilmıyorum. fazla bilqim yok.
host olup lvl li odalarda oyun kurarak rahat edebilirmiyiz?

jsrcb

Asistan
Bende burdayım müdür, 2 senelik bi geçmişim var dotA'da.:D

masuk

Üyecik
host olup lvl li odalarda oyun kurarak rahat edebilirmiyiz?
Europe HLR 1 için 28 lwl lazim. kasarsan bence host olarak bi süre sonra banlamaya adam arar duruma qelebilirsin :D qörebiliceqin en iyi oyuncular burada olur qenelde. (MYM örnek. arada normal oyunlara qirip oynuyoruz.)

immortalsword

Asistan
Europe HLR 1 için 28 lwl lazim. kasarsan bence host olarak bi süre sonra banlamaya adam arar duruma qelebilirsin :D qörebiliceqin en iyi oyuncular burada olur qenelde. (MYM örnek. arada normal oyunlara qirip oynuyoruz.)
lvl nası geliyo tam olarak?

How High

Asistan
Online olma sürene ve oynadığın oyuna göre tecrübe (experience) kazanıyorsun. Belli bir tecrübe puanından sonra kademe (level) atlıyorsun.

stat counter