Donup Kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Acer aspire as5520 laptopa nfs shift kurdum amd işlemci 4000ram 512 ekran kartı var oyun bazen ilk çalıştırdığımda bazen bir bölümü bitirip 2.etapa geçerken donup kalıyor ama müzik normal çalıyor. oyunu oynarken herhangi bir duraksama olmuyor normal oynayabiliyorum.geçişlerde yada oyun açılırken donup kalıyor. XP yüklü. Acaba pcden mi kaynaklanıyor oyun için yetersiz mi yada başka bir nedeni olabilirmi. Çözüm üretebilirmiyiz?

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bekliyorum.....

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
HARARET! Bilgisayarına soğutucu almanı öneririm.

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Her soğutucu her laptop u soğutamaz. Hava silkülasyonu tam sağlanmalı. Ama bence sorun hararet.

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
pc alt tarafı çok ısınırdı önceleri ama 3lü fan soğutucudan sonra soğuk.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Senin Özelliklerinde Benim Masa üstüm Var AMD X2 4000 İşlemci 2 GB RAM ve X1550 512 MB Ekran Kartı Var Bendede Donuyor

Yap Artık Hesabını

MyaspM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence harareten değildir ben de acer kullanıyorum soğutucum yok fakat böyle bir sorunla karşılaşmadım bu sorun tek bir oyunda mı oluyor..?

yer__6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
büyük ihtimalle orjinal deil kurdun oyun . Bu yüzden crak de hata var büyük ihtimalle yeni crak bulursan onu indir bide ölee dene ;)

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence harareten değildir ben de acer kullanıyorum soğutucum yok fakat böyle bir sorunla karşılaşmadım bu sorun tek bir oyunda mı oluyor..?

Sadece bu oyun var başka oyun kurmadım daha

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
İşte şimdi Dejavu oldu. Bu konuyu daha önce görmüştüm. bu yorumları. Sanırım 1 ay önce :S

gvn

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
o pcye xp mi yüklenir en kısa zamanda win 7 ye gecmeni öneririm

sorun crakten kaynaklana bilir özellikleri daha kötü olanlarda cok ii oynanıyordu yada sadece görüntüde sıkıntı olsa ekrankartı diyecem ama este gidiyormuş demek ki bi kasıntı var görüntü ayarlarıyla bi oyna istere

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
o pcye xp mi yüklenir en kısa zamanda win 7 ye gecmeni öneririm

sorun crakten kaynaklana bilir özellikleri daha kötü olanlarda cok ii oynanıyordu yada sadece görüntüde sıkıntı olsa ekrankartı diyecem ama este gidiyormuş demek ki bi kasıntı var görüntü ayarlarıyla bi oyna istere

Elimde xp driverleri var 7 ye geçsem bu driverlerlerimi kuracağım yoksa kendisi otomatikmi tanıyor.Yada 7 ye uygun driver lazımsa nerden indirebilirim.Birde 7 basic home profesyonel çeşit çeşit hangisi kursam daha iyi?

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Ben win 7 yi kurduğumda kart okuyucu,kızlötesi ve ekran kartı dışında sürücü istemedi benden :)

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
desenize herşey var çözüm yok :(