Donanım Haber Forum Sıkıntılı

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
aktroll kaynıyor arada kendi aralarında da kapııyorlar san ki...

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Donanimhaber hala bilgili insanlarin oldugu nadir biryer bana gore

megadolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
+
elemanların tamamı VAGBot, INTEL tapıcısı... çomar...

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
DonanımHaber iyi bence fazla siyasî konular ile uğraşılmazsa. Hiç uyarı almadım. Adam akıllı duranlara bir şey yapmıyorlar. Hata ile uzaklaştırma yaptım. Uzaklaştırmayı e-postayı attıktan 1 saat sonra kaldırdılar. Şikayet edildiğinde 1 saat sonra moderatörler ilgileniyor. Bazı sorunları var ama çoğunu zamanla düzelteceklerine inanıyorum. Bir forumdan daha ne isteyeyim ki...

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Aşırı derecede algı operasyonu yapan hesaplar var.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Konu ve konuyla ilgili diyalogları; bir dönem popüler olan mirc server'larında yapılan reklamlara benzettim nedense.

Ailevi ilişkilerinizi veya kişisel sorunlarınızı forumumuza yansıtmayın!

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Ülkede ilk 50 site içerisinde donanımhaber de var sdn de var. İkisinin de forumları içler acısı, yeni mezun 10 bm öğrencisine versek daha iyisini yaparlardı yani öyle diyeyim. Sözde teknoloji forumları olacak bir de, hale bak:D

Donanımhaberin akpli yoğunluğu muhaliflerden çok çok daha az, onu eleştirenler tamamen uydurarak yazmış. Her zaman en beğenilen yorumlar akpye ve tayfasına laf atan yorumlardır.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
DH dediğiniz yer artık çoluk çocuk dolu (Konu Dışı) bayan hesaplara terbiyesizlik yapılıyor kimsenin saygısı yok eskilerden kalan 3 5 nadir insanlar hala var onlara sözüm yok zaten @Conficerbelasinin dediği gibi aktrolller mevcut .

kapaliali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Çok fazla troll üye var. Ciddi bir başlık açtığım zaman ciddi olmayan mesajlar yazıyorlar. Site tasarımı oldukça kötü. Göze karmaşık geliyor.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Bu foruma sadece işim düştüğün de girmiş bir kaç kez onun haricin de orda ne üyeliğim var nede farklı bir bağım.Forumun tema ve dizaynını da sevemedim.

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Bu foruma sadece işim düştüğün de girmiş bir kaç kez onun haricin de orda ne üyeliğim var nede farklı bir bağım.Forumun tema ve dizaynını da sevemedim.
DonanımHaber forumun en önemli avantajı neredeyse bütün telefon modellerinin kullanıcı kulübü olması ve kullanıcıların o konularda aktif olması. Bunun yanı sıra yıllardır birikmiş veritabanı ile ister istemez giriyorsunuz siteye.

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Fikir aşılama ve algı operasyonu var resmen o forumda. Uzak durunuz :D

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Çok eski bir alt yapısı olan bir forum. XenForo'ya geçseler bence çok güzel olur. Daha modern ve kullanışlı bir görünüme kavuşurlar. :)

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
DH dediğiniz yer artık çoluk çocuk dolu (Konu Dışı) bayan hesaplara terbiyesizlik yapılıyor kimsenin saygısı yok eskilerden kalan 3 5 nadir insanlar hala var onlara sözüm yok zaten @Conficerbelasinin dediği gibi aktrolller mevcut .

İt troller daha çok.

Furkanİpek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sonuna kadar katlıyorum. Bugün itibariyle 3.5 senelik hesabını beni sinir krizi geçirten 2 şaklabana hakaret etmeme rağmen ceza aldım. Desteğe yazdım. Böyle böyle. En ufak bir hakaret. Yok, bende o anlık sinir ile hayatımda ilk kez küfür ederek giydirdim. O iki elemana sonuç sınırsız çizildim. Zaten bırakmayı düşünüyordum ama bazen lazım oluyor. Admin denen şarlatanlar zaten sevmiyordu beni bunun için bekliyorlarmış.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Aşırı sayıda ajan dolu orada. Özellikle hükümeti ve ülkeyi kötüleyen tipler var. Avrupa çok süpermiş gibi gösteriyorlar falan. Hepte Tr kötülenen falan başlıklar ilk sıralarda. Denetim olarak berbat yani atılanlar incelenmiyor, denk gelirse görüp öyle ban atılıyor.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Aşırı sayıda ajan dolu orada. Özellikle hükümeti ve ülkeyi kötüleyen tipler var. Avrupa çok süpermiş gibi gösteriyorlar falan. Hepte Tr kötülenen falan başlıklar ilk sıralarda. Denetim olarak berbat yani atılanlar incelenmiyor, denk gelirse görüp öyle ban atılıyor.

Avrupa türkiyeden iyi tabi bunu hepimiz biliyoruz.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
O konuda haklılar doğru söylüyorlar herşeyin en kral vergisini bize geçiriyorlar :) kimsenin sesi çıkmıyor . Ülkeyi kotulemekle alakası yok .

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Onu bunu bilmem, yurt dışında yaşayıpta burada oturan komşum var, tanıdıklar var. Hepsi Tr gibi güzel yer yok diyorlar. Doğdukları yere gitmek istemiyorlar tekrardan. Avrupaya s*çayım diyorlar. Ben ülkemi seviyorum iyisiyle kötüsüyle.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Onu bunu bilmem, yurt dışında yaşayıpta burada oturan komşum var, tanıdıklar var. Hepsi Tr gibi güzel yer yok diyorlar. Doğdukları yere gitmek istemiyorlar tekrardan. Avrupaya s*çayım diyorlar. Ben ülkemi seviyorum iyisiyle kötüsüyle.

Onların yerine biz gidebiliriz.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Zaten gençlerde bu kafa oldukça ülkemiz yerinde sayar. Kimse de demiyor ki çalışıp bir yerlere gelip ülkemi daha iyi yerlere taşıyacağım falan.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Bizim ulkeden birsey olmaz.

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Zaten gençlerde bu kafa oldukça ülkemiz yerinde sayar. Kimse de demiyor ki çalışıp bir yerlere gelip ülkemi daha iyi yerlere taşıyacağım falan.
Çok haklısınız. Yabancı memlekete gitmenin ne kadar zor olduğunu bilmiyorlar. Farklı dili olan insanlarla konuşmayı, çok farklı bir kültürü, dini olan bir yere gitmenin zorluğunu bilmiyorlar. Avrupalılarda haberlerden anladığım kadarıyla Türk karşıtlığı da var:
Almanya'da Türk yolculara köpekli arama!

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Çok haklısınız. Yabancı memlekete gitmenin ne kadar zor olduğunu bilmiyorlar. Farklı dili olan insanlarla konuşmayı, çok farklı bir kültürü, dini olan bir yere gitmenin zorluğunu bilmiyorlar. Avrupalılarda haberlerden anladığım kadarıyla Türk karşıtlığı da var:
Almanya'da Türk yolculara köpekli arama!

Fransa da fransızca konuşmadan fransız aksanızyla seni takmıyorlar. Adamlar öyle bir milletçi ki mesela: Fransa,Rusya, İtalya vb. hepsi aşırı milliyetçidir ama Türkler o kadar değildir yani onlar kadar değiliz. İlber hocayı dinleyin azıcık. Herkes bunları söylüyor sadece ilber değil.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Donanımhaber önce o arayüzü değiştirmesi gerekiyor. Bunun dışında telefon numaramı yazıyorum ayarlarımdan mesaj gelmiyor bi sıkıntı var. Telefon numaram kayıtlı değilse mesajlarımı onaylamıyor çok saçma.

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Donanımhaber önce o arayüzü değiştirmesi gerekiyor. Bunun dışında telefon numaramı yazıyorum ayarlarımdan mesaj gelmiyor bi sıkıntı var. Telefon numaram kayıtlı değilse mesajlarımı onaylamıyor çok saçma.
Onaylamıyor değil de. Daha önemlisi özel mesaj, konu dışına da cevap yazamıyorsunuz. Bundan 6-7 ay önce numarasını onaylamayanlar da özel mesaj yazabiliyorlardı. Bazı spammer'cılar sağ olsun, böyle bir önlem aldırttılar galiba. Cezasını biz çekiyoruz şimdi.