Donanım Haber Forum Sıkıntılı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
46
Bu forum olayında 1-2 haftadır aktifim. Geçenlerde donanım haber foruma üye oldum. Girip konu başlığında konu açıyım dedim her başlık altında konu açılamıyor. Çok saçma ve kötü bir detay bu. Sonuçta orası baya kalabalık bir ortama sahip buraya kıyasla. Cevap veren çok olur mantığıyla başlık açmak istedim ama böyle bir saçmalıkla karşılaştım, bunuda sizlerle paylaşmak istedim.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Birtanede teknopok diye bir kanal var baltaşlı :) Ne hikmetse forumdaki bütün modlar Dil anlatım öğretmeni :D bi konu açıyorsun paaat yazım kuralı hatası ban yedin gg :D Bütün işsizleri mod diye almıslar foruma, millet birbirine ban atmak için pusuya yatıyor :D :D

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Birtanede teknopok diye bir kanal var baltaşlı :) Ne hikmetse forumdaki bütün modlar Dil anlatım öğretmeni :D bi konu açıyorsun paaat yazım kuralı hatası ban yedin gg :D Bütün işsizleri mod diye almıslar foruma, millet birbirine ban atmak için pusuya yatıyor :D :D
Cidden öyle. Noktadan sonra yanlışlıkla bir boşluk atmışım,18 Temmuz'a kadar ban yedim :D

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Aslın da iyi bir şey değil mi? Güzel Türkçemizi TDK göre kullanmak lazım bana kalırsa çünkü kelimeleri saçma sapan yazınca farklı oluyor.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Aslın da iyi bir şey değil mi? Güzel Türkçemizi TDK göre kullanmak lazım bana kalırsa çünkü kelimeleri saçma sapan yazınca farklı oluyor.

Bir bakıma bu düşünce mantıklı olabilir fakat en ufak bir hatada banlamak mantıksız, SDN Forum'da yazım hatası yapıpta ban alan kişi ya hiç yoktur yada çok azdır. Genelde ben gördüğümde düzenleyerek uyarı bile vermeden üyeye bildiriyorum :)

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Bir bakıma bu düşünce mantıklı olabilir fakat en ufak bir hatada banlamak mantıksız, SDN Forum'da yazım hatası yapıpta ban alan kişi ya hiç yoktur yada çok azdır. Genelde ben gördüğümde düzenleyerek uyarı bile vermeden üyeye bildiriyorum :)

Ben de ban olayına karşıyım ama ben de ceza verilmesinden yanayım ağır yaptırımları olanlardan değil tabiki de çünkü bu sefer konu açılırken daha dikkatli olunacaktır. :)

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
İnternet ortamında Türkçe o kadar çok kötü kullanılıyor ki, bu forumun yöneticileri de sonunda kafayı yemiş, kendi siteleri için Türkçe'nin düzgün kullanımı konusunda ağır şartlar getirmişler sanırım. Memnun olmayanı da zorla tutmuyoruz diyorlar. Kendi bilecekleri iş.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
SDN'yi gidin mumla arayın :)

eryclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
evet ahali çıkarın kağıt kalemi sınav yapacağım.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
halit333.jpg
evet ahali çıkarın kağıt kalemi sınav yapacağım.
aaa mamud hocaa

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
İnternet ortamında Türkçe o kadar çok kötü kullanılıyor ki, bu forumun yöneticileri de sonunda kafayı yemiş, kendi siteleri için Türkçe'nin düzgün kullanımı konusunda ağır şartlar getirmişler sanırım. Memnun olmayanı da zorla tutmuyoruz diyorlar. Kendi bilecekleri iş.
bak mesela ne diyor forum kuralı
Kod:
Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir
günde kaç kere görüyoruz bu manzarayı bilin bakalım ?

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Ben belirtmeyi unuttum, düzeltmiş olayım, yorumumu DH için değil, ikinci yorumda bahse konu olan Technopat için yapmıştım. Hani şu nokta, virgül yüzünden bile üye banlanan site.

Mustafa Safa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu forum olayında 1-2 haftadır aktifim. Geçenlerde donanım haber foruma üye oldum. Girip konu başlığında konu açıyım dedim her başlık altında konu açılamıyor. Çok saçma ve kötü bir detay bu. Sonuçta orası baya kalabalık bir ortama sahip buraya kıyasla. Cevap veren çok olur mantığıyla başlık açmak istedim ama böyle bir saçmalıkla karşılaştım, bunuda sizlerle paylaşmak istedim.
DH Forum iyidir güzeldir belli başlı iyi insanları vardır. Ama ah o yöneticiler yok mu yöneticiler tam bir cahil egoist. Adam etmediğim küfürden ceza verdi itiraz edip TDK'nın linkini koydum ss attım güzelce anlattım ama kendi bildiğini yazdı, tuttu 1 aylık cezayı hiç bir açıklama yapmadan 3000 yılına kadar verdi. Ben böyle saçmalık görmedim.
Artık forumu 15-16 yaşında veletler mi yönetiyor nedir?

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Açsaydın da konunu bir şey değişmeyecekti. Orası 15 yaş civarı otistik ergen sürüsü dolu olduğu olduğu için konuyu yerden yere kendi çaplarında "mizah" a vururlardı.