Dji Ürünleri

Bu konuyu okuyanlar

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar çok karışık yapmışlar isimleri yada ben anlamadım şimdi dji mavic air var dji mavic air more combo gibi ismde fiyatı çok daha yuksek aynı model var aradaki farklar neler 5000 e kadar çıkabilir yukarıda en az 20 dakika durabilecek kısa filmler videolar da kullanacağım ne önerirsiniz ilk droneum olacak ve dji spark (more combo dur fln olmıyan :) 2800 tl olan) yukarı ya ve uzaklık yana doğru menzili ortalama ne kadar benürünü aldığımda kumanda içinde mi olacak şu ürünleri açıklarmısınız lütfen?

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Haklısınız. Çok karmaşık bir yapısı var. Phantom üst segment Mavic orta segment Spark giriş segmenti olarak tanımlanabilir.
Kumandası içinden çıkar ve Phantom 4 Pro hariç telefon veya tablete ihtiyacınız vardır. Aralarındaki fark uçuş süresi,kamera kalitesi,Maksimum hız vb. gibi farklar bulunur. Çok detaylı olduğu için uzun uzun yazmıyorum. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,460
Spark almayın bence.
En F/P giriş-orta DJI drone'u Mavic Air.
Ben Mavic Air Fly More paketiyle almıştım.
Aralarında 200 Dolar fark var.

Fly more paketini alınca ekstra aksesuarlar geliyor. Fiyatına değer mi? Değer.
Ancak paran sadece Mavic Air'e yetiyorsa sorun değil.
Buy Mavic Air & Mavic Air Fly More Combo (United States)
Bu linki incelersen anlarsın.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Spark kullandım ve elimden çıkardım.
Eğer bitrate kalitesi önemli ise en az mavic air ya da Mavic 2 Pro. Aksi halde Spark da işini görür diyecektim ama 20 dk havada kalma süresi demişsin en mantıklı seçim air olacaktır.

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Haklısınız. Çok karmaşık bir yapısı var. Phantom üst segment Mavic orta segment Spark giriş segmenti olarak tanımlanabilir.
Kumandası içinden çıkar ve Phantom 4 Pro hariç telefon veya tablete ihtiyacınız vardır. Aralarındaki fark uçuş süresi,kamera kalitesi,Maksimum hız vb. gibi farklar bulunur. Çok detaylı olduğu için uzun uzun yazmıyorum. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.
Peki ben mavic air almaya karar verdim more combo paletinde ekstra neler geliyor bildigim kadariyla bir ekstra batarya geliyor ama fiyat bir bataryadan çok daha yuksek onun yerine 700 tl idi galiba sadece batarya alirim daha tasarruflu olur ha belkide more combodan daha guzel seyler cikabilirncikan seyleri detayli yazabilirmisiniz lütfen ve videilardan izledigim kadariyla kumanda dediğiniz nasil bir kumanda videolardaki su sekilde bir alete takıp ellerini telefonun ekranina surterek kontrol ediyor ben onu hiç sevmedim bunun joystickli hali mi geliyor drone kutusundan ve kontrol nasıl oluyor anlamadim telefonda da joystickde de 2 yon tusu var biri yukari asagı diyelim ki e birisi sag sol desen bu dronenin kamerasini nasil çevireceğiz yoksa drone bizim sağ sol yaptigimiz tarafa oto donuyor mu ve sparktaki elle kontrol ozellikleri mavic airde de varmıdır ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir de mavic air yukariya kaç ortalama ve yan taraflara ne kadargider (ruzgar olarak fln hesaplaminiza gerek yok ortalama şu mesafeye kesin gider dediğiniz)

Son düzenleme:

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,460
Taşıma çantası, ekstra 2 batarya, ekstra yedek parçalar, batarya şarj istasyonu ve bataryayı powerbank olarak kullanabilmen için bir aparat çıkıyor kombo pakette.

kurnaztilki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sana DJI Phantom 3 PRO ve yedek 1 batarya öneriyorum. 2. el temiz de alabilirsin.
İyi uçuşlar.