Dizüstü satıyorum fiyatı cok mu söyledim :)

Bu konuyu okuyanlar

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
satıyorum notebook u ama cok mu söyledim fiyatı karar veremdim amacım forumu satıs yapmak için kullanmak değil sadece ne fiyat vereyim bilgi almak :)
ben 1500 dedim sizce?
Ürün Özellikleri
Casper NIRVANA 15.6" CPQ.I720-4L25P

• Intel® Core ™ i7 İşlemci i7-720QM
- İşlemci hızı 1.60 GHz, Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile Maximum 2.80 GHz, 8 MB L3 Cache
- Intel® PM55 Chipset
- Kablosuz Ağ Bağlantısı
• Windows® 7 Home Premium (64 Bit)
• 4 GB DDR3 1066 MHz Bellek
• 500 GB SATA Harddisk
• 15.6" WXGA (1366x768) HD LED Ekran
• 2 GB DDR3 Nvidia Geforce GT335M Ekran Kartı (1GB Ayrılmış Bellek) 2.8Gb'a kadar çıkabiliyor
• 1.3MP Web Camera
• DVD ± RW DUAL
• Bluetooth
• PCI-e Mini Card
• Multi Card reader (MS/MS PRO/MMC/SD)
• 3X USB 2.0 port, 1X eSATA Combo, 1X HDMI
• Li-ION smart battery

Ürün Fatura Tarihi : 26.04.2010

TERTEMİZDİR..BİR KEZ SERVİS GÖRMÜŞTÜR ANAKART DEĞİŞTİRİLMİŞTİR ve BU DEĞİŞİM SONRASINDA EKRAN KARTI 3 ÜST MODELİ OLAN MODEL İLE DEĞİŞTİRİLMİŞTİR EKRAN KARTI GT335M E YÜKSELTİLMİŞ ve ANAKART ÖN BELLEĞİ 8MB'A YÜKSELMİŞTİR..İSTENİLDİĞİ TAKTİRDE ANKARA CASPER TEKNİK SERVİSİNE BERABER GİDER KONTROLÜNÜ YAPTIRIRIZ.SORUNSUZDUR..

ÖLÜ PİKSEL YOKTUR.EKRANDA İĞNE UCU KADAR BİR LEKE VARDIR O DA BELLİ OLMAMAKTADIR..

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Eksiler : En başta marka... Sonrasında daha beş-altı aylık laptopun ana kart gibi bi sorunla servisle tanışması.. (Devamını getireceğine dair şüpheler duyulması normal.)
Diğer özellikleri ortalama..
Özellikle son dakika satışlarında benzer özelliklerin daha ucuza alınabileceği sıfır km. seçenekleri olabiliyor internette.
Sen alırken daha pahalıya almışsındır mutlaka. Ama güncel fiyatlarla bin dolara yakın bir para sözkonusu.
Umarım zarar etmeden satarsın..
Bol şans.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Eksiler : En başta marka... Sonrasında daha beş-altı aylık laptopun ana kart gibi bi sorunla servisle tanışması.. (Devamını getireceğine dair şüpheler duyulması normal.)
Diğer özellikleri ortalama..
Özellikle son dakika satışlarında benzer özelliklerin daha ucuza alınabileceği sıfır km. seçenekleri olabiliyor internette.
Sen alırken daha pahalıya almışsındır mutlaka. Ama güncel fiyatlarla bin dolara yakın bir para sözkonusu.
Umarım zarar etmeden satarsın..
Bol şans.

aslında fatura fiyatı 1799 tl peşin almıstım.
anakart sorunu iyi ki oldu diyorum teknik servisle aram cok iyi ve ellerinde bozulan anakartın modeli kalmadıgından üst model anakart taktılar ve 245m olaran ekran kartı 335m nvidia oldu anakart ön bellek 6mb iken 8 mb oldu bu yönden düşünürsek anakart değişiminin sorun olacagını düşünmüyorum yanılıyor muyum

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Alıcı bulursanız ne mutlu size :) Bende Casper kullanıyorum, sistemimin Black Opsu kaldırması gerekirken Modern Warfare 2 yi bile kaldıramıyor.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Alıcı bulursanız ne mutlu size :) Bende Casper kullanıyorum, sistemimin Black Opsu kaldırması gerekirken Modern Warfare 2 yi bile kaldıramıyor.

crysis 2 full çözünürlük tek kasıntı dahi olmadan rahatça oynuyorum :)

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
o fiyat biraz fazla arkadaşım.eğer tanıdığın birine satarsan o fiyata satabilirsin belki.marka offside zaten :) 1000tl nin biraz üstüne satarsın.oda işlemcinin hatırına.tabii benim görüşüm bu.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
o fiyat biraz fazla arkadaşım.eğer tanıdığın birine satarsan o fiyata satabilirsin belki.marka offside zaten :) 1000tl nin biraz üstüne satarsın.oda işlemcinin hatırına.tabii benim görüşüm bu.

içindeki donanımların uyacağı bir sony yada asus kasası olsa ne güzel olurdu :p :D
bakalım acelem yok zaten verdik ilanı alan olursa veririz olmazsa her ay 100 tl düşürürüm :D

NZT

Asistan
Reaksiyon puanı
2
dandik, 1500 değil 850-900 e satsan öp başına koy.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Özellikler güzel ama artık insanlar 800 - 1200 arası laptop bakıyor üstelik sıfır fiyatına kolaylıkla bulabiliyorlar. Fiyat yüksek laptop sıkıntısı olduğu zamanda bu fiyata çok kolay satabilirdin ama laptop sıkıntısı da olacağını da sanmam.

NZT

Asistan
Reaksiyon puanı
2
aga 1500 e casper alana kadar neler alınır. dandik bence casperda bilgisayarmı.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Özellikler güzel ama artık insanlar 800 - 1200 arası laptop bakıyor üstelik sıfır fiyatına kolaylıkla bulabiliyorlar. Fiyat yüksek laptop sıkıntısı olduğu zamanda bu fiyata çok kolay satabilirdin ama laptop sıkıntısı da olacağını da sanmam.

hak veriyorum fakat donanımlar için dandik demekte abest :)

cagatay.vural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önemli olan o donanımları adam akıllı kullanabilecek bir sistem.. casper dada bu yok.. adamlar Fos başka bişi yokkki..

cagatay.vural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 tane marka bilgisayar var diyelim.. A markası dünya dev,.. digeri casper.

ikisininde özellikelri aynı olsa bile mutlaka fark olacaktır..

burada önemli olan bir etken kullanılan anakart..
çipsetler.. hatta kasa içi yapısındaki aerodinamik...
en öenmli fark ise yazılım..

işte casperda bu yok..

ram alırsın masaüstüne takarsın bi halta yaramaz. ama daha düşük saat hızlı birsey takarsın uyumu daha yüksek olur.
bileşenlerin %100 uyumuna ulaşmak için cabalıyor herkes.
casper gibi en ucuzundan kullanayım mantıgını güdmüyorlar.