Dizüstü şarjda iken elektirik gitti açılmıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

3500 TLye diziüstü aldım şarjı yoktu şarjda kullanıyordum 1-2 kez elektrık gıttı sonra powere bastıgımda ekrana goruntu fan sesı hıc bırsey gelmıyor powera bastıgımda 5-6 sanıye yanıyor sonuyor nabıcam anakartmı yandı pls

3500 Gibi Rakamla alınan Cihazda nasıL Sarj aletı Olmaz ? Yanıp Sonme nedeni Sarjın 0landıgı anlamına Gelebılır veya Teknık Bır sorunda olabılır ve Bu Cihaz Sıfır mı ? Yoksa Ikıncı el mı ?

Cyb3r_K1ng

☪ ϜϓſϞ ☪
Onursal Üye
3500 TLye diziüstü aldım şarjı yoktu şarjda kullanıyordum 1-2 kez elektrık gıttı sonra powere bastıgımda ekrana goruntu fan sesı hıc bırsey gelmıyor powera bastıgımda 5-6 sanıye yanıyor sonuyor nabıcam anakartmı yandı pls
Merhaba,
Hiç kurcalamadan direk garantiye gönderin derim.

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Adaptörde sorun vardır. Cihazın şarjı bittiği için kapanıyordur.

Logithx

Profesör
Anakart besleme arızasına benziyor cihazı servise gönderin..

tb2dlh

Doçent
En iyisi garantiye ver bilgisayarcıya ellettirme.

3500 Gibi Rakamla alınan Cihazda nasıL Sarj aletı Olmaz ? Yanıp Sonme nedeni Sarjın 0landıgı anlamına Gelebılır veya Teknık Bır sorunda olabılır ve Bu Cihaz Sıfır mı ? Yoksa Ikıncı el mı ?
sarj aletı yok demedım kı cıhaz sıfır sarj aletı garantısı herseyıyle aldım kutusuda var 2.el degıl

Adaptörde sorun vardır. Cihazın şarjı bittiği için kapanıyordur.
baska sarj aletlerıylede denedım powere basıyorum 7 sanıye sonra kapanıyor ve fan çalışmıyor ekran çalışmıyor alttakı ışıkların hıç bırı çalışmıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

bataryasız kullanıyorken mortladı? servise ver garantisi var yapsınlar.
batarya takılı ama dızustu alınca sarja takın bı dolsun derler bende taktım dızustu sıfır oldugu ıcın hıç sarjı yoktu

garantı kapsamımıdır sizce? elektrık geldı gıttı ve kaç tl tutar masrafı ?

bazı sayfalarda okudum elektrık gelıp gıtmesı ıle olusan arızalar garantı kapsamına gırmıyormuş sorunu ne olabılır anakartmı yandı ? powere bastıgımda powerın ışıgı yanıyor 7 sanıye sonra kapanıyor ama bastıgımda fan çalışmıyor sankı kapalıymış gıbı goruntude gelmıyor

Merhaba,
Hiç kurcalamadan direk garantiye gönderin derim.
garantıyı aradım elektrık gelıp gıtme garantı kapsamı dısı dedıler

Casper F800
https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/casper-f8007500-bt40p-s-if-intel-core-i7-7500u-16gb-1tb-gt940mx-P255433244?gclid=CjwKCAjwg_fZBRAoEiwAppvp-X9eS4kVLTCJbh8u-gxXi7SO134RgftR4KHikBrBfa_4f4PJmpbmDRoCwbQQAvD_BwE
anakart yandıysa çok mu pahalıdır nabıcam anakartdan suphelenıyorum hiç yaşıyan yokmu bu durumu

Son düzenleme:
garantiye giriyor şarjında bir gariplik olmuş şarj devresini yakmış ondan açılmıyor garantiye girer şu olmasında:
burning-laptop-o.gif
computer-fire.gif

stat counter