Dizüstü Mü yoksa Masaüstü Mü Kullanıyorsunuz?

Dizüstü Mü Yoksa Masaüstü Mü Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    59

Bu konuyu okuyanlar

yarışçı

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
dizüstü kullanıyorum ama masaüstü kullanmak isterdim

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
oyun dışı masaüstü olmaz diye mantık yok, tek açıdan yaklaşmayın. masaüstü hem donanım değişikliği, hem her türlü performans ve bence en önemlisi ERGONOMİ açısından dizüstüne 1000 basar. Klavye, büyük bir monitör vs vs masaüstünün fiyatına dahildir, ancak büyük ekranda dizi seyretmek yanında da 5+1 ses sistemi isterseniz bunları dizüstüne sonradan alıp İLAVE etmeniz gerekir. ayrıca fiyat yönünden son zamanlarda dizüstüler gayet iyi bir konuma gelse de her daim aynı fiyata aldığınız dizüstünün çok daha performanslısını masaüstü olarak alabilirsiniz.

dizüstünün bütün el-bilek-göz hizası gibi ergonomik oranları katletmesini bir kenara bırakıyorum. olabilecek tek üstün özelliği taşınabilirliğidir, o konuda da netbook'lar kafasına kafasına vuruyorlar şimdi. her zaman dediğim gibi, dizüstüler; taşınabilirlik, performans, ergonomi ve fiyat konularında arada kalmış, biraz ondan biraz bundan tadında bir kavramdır.

ama sonuçta şirket bilgisayarını şirket verdiği için dandik bir lg dizüstüm var, evde de üssüm dediğim büyük monitörlü, iyi ses sistemli bir amd64'üm var ayıptır söylemesi. seviyorum.