Dizustu bilgisayarin faresini nasil devre disi birakabilirim

Bu konuyu okuyanlar

THE KOREG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dizustu bilgisayarimin faresini nasil devre disi birakabilirim. Dell inspiron 1750 marka bilgisayar. regeditten, denetim masasindan ve fn+f tuslarinin hic birinde olmuyor.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Başlat -> Denetim Masası -> Fare aç. Burda Aygıt Ayarları sekmesine gel. Burada toucpad ile ilgili olanı seç ve Geçersiz Kıl butonuna tıkla. Artık devre dışı kalmış olacaktır.

THE KOREG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denetım masasından olmuyor. Aygıt yonetıcısınden drıverınıde kaldırmaya calıstım. Pc resetlendıkten sonra normalde calısmaması lazım ama genede surucusu kalkmıyor ve fare hala calısıyor. Bıktım bu fareden...

THE KOREG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarimda Touchpad ozelligi yok. surucusunu kaldiriyorum, pcyi yeniden baslatiyorum ama fare gene calisiyor.
hala bilgisi olan arkadaslardan yorum bekliyorum

mperk

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
fn tuşları ile kapatabilmelisin.
Format falan attıysan formattan sonra fn tuşlarının çalışması için gereken driver'ı yükledin mi ?

Yani demek istediğim diğer fn tuşlarının hepsi çalışıyor mu ?

THE KOREG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fn tuslarinin hepsi calisiyor. driverlerinde bi sorun yok. varolan farenin surucusunu kaldiriyorum, pcyi yeniden baslatmak lazim, yeniden baslatirken surucu otomotik olarak gene yuklu gorunuyor. ve benim bu fareyi devre disi birakmam lazim. bi calisma yapacam bu fare beni engelliyor, hala baslayamadim