Dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet3553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Marka bazlı çok ısınıyor demeniz epey yanlış.
Modrl bazlı konuşmak lazım.
İşlemciden kısılıp ekran kartı yükseltilmemiş.
Eski nesil bir laptop.
Hocam biliyorum çok sordum ama beni önümüzdeki 5 sene boyunca götürür mü sizce bu laptop

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510

Ahmet3553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Senin istediğin laptop şuymuş ama sen de ben de kaçırdık. Normal fiyatı 7 binüzerinde ama kampanyalı fiyatı 5.990 tl idi 30 temmuza kadardı. Arkadaşlar sağolsunlar bana haber verdiler ama paranın bi kısmı başka bi yere gitti bende kaçırmış oldum. Gerçekten üst düzey bi cihazdı yazık oldu.

MSI GL73 8RD-225XTR i7-8750H 16GB DDR4 128GB+1TB GTX 1050 Ti 17.3” Full HD - incehesap.com
Artık kara cumayı mı beklesek napsak ?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Ürün hoş zaten şu an fiyat yok stokta yok diye ama bildiğim kadarıyla msi fiyatları hep şişiriyor muadillerine göre
Yok bu cihazın gerçek fiyatı 7.500 tl zaten özellikleri gayet iyi. Kampanyalı fiyatı 5.990 dı. Ben sepete falan ekledim alacaktım ama işte kısmet olmadı.

Ahmet3553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yok bu cihazın gerçek fiyatı 7.500 tl zaten özellikleri gayet iyi. Kampanyalı fiyatı 5.990 dı. Ben sepete falan ekledim alacaktım ama işte kısmet olmadı.
Anladım yazık olmuş umarım yakın zamanda tekrar indirime girer

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu zaten çok iyi bunuda görmüştüm ancak fiyat gerçi fiyat fiyat diyoruz dolar 5 lira artık normal gelmeye başladı nu tür fiyatlar

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Asus ve msi iyi laptoplar ama çok pahalı anca indirim tutturursan alınır hp lenovo felan onları işin içine katmıyorum dell eski ve iyi bir marka bizim ülkemizde yeni yeni ilgi çekmeye başladı asus msı dell yan yana koy aynı fiyattaki ürünleri karşılaştır asus msı donanımsal olarak çok aşağıda kalıyor markaya para veriyoruz..

Ahmet3553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Asus ve msi iyi laptoplar ama çok pahalı anca indirim tutturursan alınır hp lenovo felan onları işin içine katmıyorum dell eski ve iyi bir marka bizim ülkemizde yeni yeni ilgi çekmeye başladı asus msı dell yan yana koy aynı fiyattaki ürünleri karşılaştır asus msı donanımsal olarak çok aşağıda kalıyor markaya para veriyoruz..
Dell zaten çok başarılı bunu alienwareda da oldukça iyi kanıtladı.Ancak işte ülkemizde fiyatlar çok bizim ülkemizde