Diyet ve spor yapıyorken kilo

Bu konuyu okuyanlar

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ben 16 yaşındayım 17 olmak üzereyim erkeğim boyum 1.75 veya bir kaç cm daha uzun kilom 75.50 yaklaşık 4 gündür spor ve diyet yapıyorum bazen kilo alıyorum bazen veriyorum mesela 2 gün önce 74.00 dım aynı hareketleri yapmama rağmen 75 oldum bugunde tekrardan 75.3 oldum
Spor ve diyetim şu sekilde:
Sabah uyandiğim gibi su iciyirum
Kahvaltida domates uzum haşlanmış yumurta kahve ekmek hiç yok 1 veya 2 bardak su daha
Sonra 2.5 km koşuyorum eve geliyorum evde de aşırı terleten bir spor yapıyorum dambil sinav mekik barfiks vs. Ve yemek yemiyorum yani kahvedir sodadir yogurttur
Bunları 4 gundur yapiyorum bi kilo aliyorum bir veeiyorum
Sizce daha çok erken olduğu icin mi boyle ekstradan onereciniz birşey var mı birde haşlanmis yumurtanin beyaİni mi yiyeyim sarisini mi ? Ve 1 hafta ve 1 ay da bunları yapsam ne kadar kilo veririm diyet ve sporum nasıl lutfen yardim edin çok onemli benim için

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Akşamda koşabilirsin ve ayrıca akşam 6'dan sonra yemek yeme derim daha iyi bir sonuç için diyetisyene başvurabilirsin çünkü onlar senin vücut yağ oranı kas oranı belirleyip ona göre diyet uyguluyorlar..

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Akşamda koşabilirsin ve ayrıca akşam 6'dan sonra yemek yeme derim daha iyi bir sonuç için diyetisyene başvurabilirsin çünkü onlar senin vücut yağ oranı kas oranı belirleyip ona göre diyet uyguluyorlar..
Peki sizce neden ayni plani uygulamama ragmen bu kadar hizli kilo verip tekrardan aliyorum biliyor musunuz ?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Sıkıntı burda başlıyor kimisi kilo vermek ister kimisi kilo almak ister bunun cevabını bir diyetisyen verebilir..