Displayport Bağlantı Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

DDundar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Hp omen 27 165 hz g-sync monitörüm var displayport ile kasaya bağladığımda görüntü alamadım hdmı da kullanıyorum aldığım yer ile konuştum ryzen sistemlerde displayportu görmeyebiliyormuş bununla ilgili bilgisi olan var mı ? Giriş yerlerinde bir sıkıntı yoksa 1 ucu hdmı 1 ucu displayport kablo alın düzelir diyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hp omen 27 165 hz g-sync monitörüm var displayport ile kasaya bağladığımda görüntü alamadım hdmı da kullanıyorum aldığım yer ile konuştum ryzen sistemlerde displayportu görmeyebiliyormuş bununla ilgili bilgisi olan var mı ? Giriş yerlerinde bir sıkıntı yoksa 1 ucu hdmı 1 ucu displayport kablo alın düzelir diyor
Sistemi yazmayı unutmuşum GTX 1070 Tİ Ekran kartım var İşlemcim ryzen ne alaka anlamadım ama sistem özelliklerimi alıp söyledim böyle diyor

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
119
Monitörden herhangi bi cızırtı sesi geliyormu ? hdmi to dp kablosu alın çok pahalı bir şey değil eğer görüntü yine gelmezse monitörde bir sıkıntı olabilir

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ekran kartından çıkan görüntünün işlemci ile bir alakası yok ki. Kabloda sorun olabilir.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Ya kablo ya da ekran akrtının çıkışında problem olabilir.