Displayport Bağlantı Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

DDundar

Üyecik
Hp omen 27 165 hz g-sync monitörüm var displayport ile kasaya bağladığımda görüntü alamadım hdmı da kullanıyorum aldığım yer ile konuştum ryzen sistemlerde displayportu görmeyebiliyormuş bununla ilgili bilgisi olan var mı ? Giriş yerlerinde bir sıkıntı yoksa 1 ucu hdmı 1 ucu displayport kablo alın düzelir diyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hp omen 27 165 hz g-sync monitörüm var displayport ile kasaya bağladığımda görüntü alamadım hdmı da kullanıyorum aldığım yer ile konuştum ryzen sistemlerde displayportu görmeyebiliyormuş bununla ilgili bilgisi olan var mı ? Giriş yerlerinde bir sıkıntı yoksa 1 ucu hdmı 1 ucu displayport kablo alın düzelir diyor
Sistemi yazmayı unutmuşum GTX 1070 Tİ Ekran kartım var İşlemcim ryzen ne alaka anlamadım ama sistem özelliklerimi alıp söyledim böyle diyor

Son düzenleme:
Monitörden herhangi bi cızırtı sesi geliyormu ? hdmi to dp kablosu alın çok pahalı bir şey değil eğer görüntü yine gelmezse monitörde bir sıkıntı olabilir

Görkem Say

Killing Monsters...
Yönetici
Moderatör
Ekran kartından çıkan görüntünün işlemci ile bir alakası yok ki. Kabloda sorun olabilir.

utkuversus

Cem Karaca Hayranı!
Yönetici
Mod. Adayı
Ya kablo ya da ekran akrtının çıkışında problem olabilir.

stat counter