Discovery 2G GEÇİŞ YOK!

Bu konuyu okuyanlar

banaitaatet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 4GB Discovery cihazım var dün bilgisayar üzerinden 4.4.2 kitkata güncelleme yaptım,her şey iyi güzel fakat 4.1.2 JB de varken kitkatta 2g 3g geçişi yok 2gyi napacaksın derseniz ben evden çok Dışardayım ve 3gye şarj dayanmıyor cihazım Rootlu önerilerinizi bekliyorum İyi Forumlar !

savas0211

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
keşke bu telefonun tek sorunu bu olsa bende 2 de 2+ var ikiside beşpara etmez cihazlar kendime eşime ve yengeme aldım aldığımdan beri cihazlar her hafta birisi servise gidiyor telefonsuz kalmamak için birtane daha cihaz almak zorunda kaldım üçü aynı anda elime gecse arızasız olarak satacağım ama olmadı bir türlü
arızası ne derseniz 2de 2+ ta aynı şekilde kasada asırı deformasyon aşırı ısınma kamera sorunları hoparlör dokunmatik sorunu ve en son ekran üst tabakası kalktıgı için dokunmatiğindede sorun cıktı servise gönderincede sıvı teması dedi ve herseferinde servise cihaz gönderdiğimde telefonda arıza bulunamadı söylenip düzeltip gönderildi sebebi üç işlem sonrası para iadesi yapmak zorundalar ne yazıkki general mobile nin çalışma sistemi böyle