Direksiyon seti !!

Bu konuyu okuyanlar

OmerAKNC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar yeni bir direksiyon seti alacağım aklımda goldmaster rc-448 , goldmaster rc-419 ve snopy v5h var bunların arasından sizce en iyi kullanım ömürlü olanı hangisi ve ya başka önerileriniz varsa söyler misiniz teşekkürler.

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Benden alıcam.
Bir bilgim yok baya araştırma yapmam lazım.

OmerAKNC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
eğer uygun fiyatlı arıyorsan kesinlikle yazdıklarımdan birini al derim.

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Dirt oynamak için alınır mı direksiyon seti

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Aynen abi.
Ama para yok :):)
Para yok ise buna devam..

red-bull-formulaz-2017.jpg

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Dirt oynamak için alınır mı direksiyon seti
Bende Dirt rally var mesala çoğu şahıs bu tip simulasyon tarzı oyunların direksiyon set ile oynanacağı fikrindedir. Soru soran arkadaş içinde gecerli yazacaklarım bu tip oyunlardn biraz zevk almak istiyorsanız işin doğrusu biraz paraya kıyacaksınız en azından trustmaster ın direksiyon setlerine bakın derim 1000 tl altı güzel cihazları var

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Abi olaya öyle bir girdin ki :)
Yokmu şöyle benim gibi 150 TL'si olan biri için.
Bende Dirt rally var mesala çoğu şahıs bu tip simulasyon tarzı oyunların direksiyon set ile oynanacağı fikrindedir. Soru soran arkadaş içinde gecerli yazacaklarım bu tip oyunlardn biraz zevk almak istiyorsanız işin doğrusu biraz paraya kıyacaksınız en azından trustmaster ın direksiyon setlerine bakın derim 1000 tl altı güzel cihazları var

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Konuda bahsi gecen setleri gözümle görmedim fakat bende araştırırken bir kaç model o fiyat aralığında oyunck gibi bir tanım kullanıldığını görmüştüm ama hangi marka ve modeldi hatırlamıyorum direksiyon ebatı çok ufak felan yani

OmerAKNC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Konuda bahsi gecen setleri gözümle görmedim fakat bende araştırırken bir kaç model o fiyat aralığında oyunck gibi bir tanım kullanıldığını görmüştüm ama hangi marka ve modeldi hatırlamıyorum direksiyon ebatı çok ufak felan yani
ben goldmasterları elimle denemedim veya görmedim ammavelakin snopy v5h ı vatan bilgisayarda test ettim sağolsunlar oyundada gösterdiler ama vatan bilgisayarda fiyatı birazcık tuzlu 270 tl civarıydı benim baktığım hissi logitech inkilerle aynı diyebilirm

Son mesajlar