DESTEK lüften windows pcye mac os kurmak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

radyo ve televizyon programcılı okuyorum
leptop pcmi mac os yapsam daha rahat montaj yapabilirmiyim imovide???
daha iyi bir pc alacak durumum yok. sadece derslerimde video düzenlerken kullanmak için mac os yapsam (sadece video düzenlemek için) daha verimli çalışır mı windowstan. ve donma kasma yaşarmıyım mac os ta

pcmin özellikleri
i3 2330m cpu 2.20
500 gb hard disk
500 gb ssd yeni takacam
1gb nvıdia geforce 410m ekran kartı

bu özellikte iyi çalışırsa benim için çok güzel olur
şimdiden teşekkür ederim..

Logithx

Profesör
Düzensiz çalışıyor o yüzden randıman alamazsın kurulum yaparkende sıkıntı çıkarıyor ayarları değiştire değiştire deneme yanılma yöntemiyle yükleme yapılıyor..

daha iyi bir pc alacak durumum yok. sadece derslerimde video düzenlerken kullanmak için mac os yapsam (sadece video düzenlemek için) daha verimli çalışır mı windowstan. ve donma kasma yaşarmıyım mac os ta

pcmin özellikleri
i3 2330m cpu 2.20
500 gb hard disk
500 gb ssd yeni takacam

Mac OS X kurabilmen icin hackintosh basligi adi altında arama yapmalisin hatta osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu adresinden bu konu ilgili her turlu destegi alabilirsin fakat mac harici bir paye kuracağın herhangi bir Mac OS sürümünden hiç bir randıman alamazsın bu yüzden Mac OS kurmayı düşünme, kallandigin pc'de ki isletim sistemini düşürerek kendi pcnin randimanini arttırabilirsin benim sana tavsiyem bu yonde..

Mac OS X kurabilmen icin hackintosh basligi adi altında arama yapmalisin hatta osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu adresinden bu konu ilgili her turlu destegi alabilirsin fakat mac harici bir paye kuracağın herhangi bir Mac OS sürümünden hiç bir randıman alamazsın bu yüzden Mac OS kurmayı düşünme, kallandigin pc'de ki isletim sistemini düşürerek kendi pcnin randimanini arttırabilirsin benim sana tavsiyem bu yonde..
---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim mac yapma sebebim windowsta olmayan final cut pro programını kullanmak çünkü o programdan eğitim görüyoruz. Teşekkür ederim

Son düzenleme:
o pc 10 sl x64 ile canavar olur hem macbook karşılığı varsa os x kurabilir youtube'ta araması gerek...
Fotoğraf-0012.jpg
Fotoğraf-0010.jpg

8.1'den son görüntüsü 10 sl x64 var bunda huysuz teyze kullanıyor xp fanı ama bunada alıştı xp'de virüs manyağı olurdu notebook...

Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...

pcmin özellikleri
i3 2330m cpu 2.20
500 gb hard disk
500 gb ssd yeni takacam

Alttaki adresi incele en azından elindeki sistem sürücülerin yada donanımın yeter mi yetmez mi anlarsın (=

İşte Burası

stat counter