DepoDepo Üye Alımı Açık

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bende vip kullanıyorum rapide vereceğim paranın neredeyse yarısını bu arkadaşlara veriyorum dilediğim gibi sınırsız indirme yapabiliyorum :) en güzel yanıda partlarla uğraşmıyorsunuz :D

bykonfizik

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ahım şahım bir site değilki zamanında bir hata olarak vip üye olmuştum nerdeyse hiç birşey yoktu doğru düzgün şimdi ne kadar geliştirmişler bilemem ama paranın hakkını vermediği kesin kendilerincede üye alımını kapatmışlar ilk baş içerdeki boş beleş üyerleri temizlesinler biri birşey paylaşıyor alttaki yorumların hepsi tşk mşk mesajları ile dolu kimse filmin kalitesini sesini anlatmıyor gözümde klasik forumlardan farkı yok

MysteЯio

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
88
DepoDepo güzel site :) Arkadaşlar bir sorum olacak.Depodepoda özel mesaj gönderemiyorum ve başkasının profilini görüntüleyemiyorum.Durum sizde de böylemi?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
uzun zamandır üyeyim daha aradığımı bulamama gibi bir sorunum olmadı :)

erkofb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar elinde olan varsa davetiye yollayabilirmi rica etsem.....erkofb@gmail.com

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende yeni üye oldum aradığım her şey var bir arkadaş demiş ya herkes tşk-mşk yazmış diye doğru söylüyor yükleyenlere bir bakıyorum hepsi teşekkür yazmış insan birazda kullandığı şeyin özelliklerini falan yazar almışsın yüklemişsin bizimle neden paylaşmıyorsun ben yükledikçe yazıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...