Dell vs asus.Bu bilgisayarlardan hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Sargathus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar 2 gundur laptop arastiriyorum ve en son bu ikisi arasinda kaldim. Konu hakkinda pek bilgim yok 5000 tlye kadar butcem var. Ikisi de oyun bilgisayari ama internet film dizi izleme vs gunluk kullanim icin amacim.
Dell Gaming 7577 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı
Bunun ekran karti daha iyi gibi ama isletim sistemi yok.
Asus N580VD-DM425T Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı
Bunda windows 10 isletim sistemi de varmis. En az 5-6 yıl gotursun istiyorum. Sizce hangisi daha makuldur? Bu fiyatlara daha iyi oldugunu dusundugunuz baska onerilere de acigim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ana amacınız oyun oynamak mı? Yani ben çok oyun oynarım oynadığım oyunların hepsini çok yüksek ayarlarda açsın diye bir derdiniz var mı yoksa daha çok program, günlük işler ve yanında oyun için mi kullanacaksınız?

Sargathus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun oynama amacim yok belki fifa yuklerim en fazla. Tamamen gunluk isler icin %90 film dizi izleme . Bir de bilgisayari biraz hor kullanan biriyim. Sonuncusunu ustune basarak ekranini kirmistim. Darbelerden en az etkilenecek kasasi ya da dis malzemesi saglam olan hangisidir sizce?

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Merhaba arkadaslar 2 gundur laptop arastiriyorum ve en son bu ikisi arasinda kaldim. Konu hakkinda pek bilgim yok 5000 tlye kadar butcem var. Ikisi de oyun bilgisayari ama internet film dizi izleme vs gunluk kullanim icin amacim.
Dell Gaming 7577 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı
Bunun ekran karti daha iyi gibi ama isletim sistemi yok.
Asus N580VD-DM425T Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı
Bunda windows 10 isletim sistemi de varmis. En az 5-6 yıl gotursun istiyorum. Sizce hangisi daha makuldur? Bu fiyatlara daha iyi oldugunu dusundugunuz baska onerilere de acigim.
Bence dell 7577 modeli sizin için gayet uygun.Çok sağlam bir kasaya sahip olup olmadığını bilmiyorum ama teknik özellikleri sizi memnun edecektir.

Sargathus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence dell 7577 modeli sizin için gayet uygun.Çok sağlam bir kasaya sahip olup olmadığını bilmiyorum ama teknik özellikleri sizi memnun edecektir.
Evet o daha iyi gibi gorunuyor ama isletim sistemi yok. Ben de kurmayi bilmiyorum. O biraz kafami karistiriyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Evet o daha iyi gibi gorunuyor ama isletim sistemi yok. Ben de kurmayi bilmiyorum. O biraz kafami karistiriyor.
İşletim sistemi kurmak gerçekten çok basit bir işlem. 30 dakikanızı almaz toplamda. Bunun için Youtube da birçok hazırlanış videosu mevcut. İhtiyacınız olan şeyler harici bir bilgisayar ve en az 8 GB USB bellek.

Son mesajlar