Dell Türkiye

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

trabzonluahmet

Üyecik
Bugün Dell7577 yi almaya gittim vatan bilgisayara çalışan bana Dell türkiyeden çekilecek alma dedi bu doğrumu acaba

POH

Asistan
Varsayalım çekildi.. Bu senin alacağın cihazın garantisine hiç bir etkisi olmaz.
Örnek verirsem chevrolet Türkiye'den çekildi ama 10 sene destek ve yedek parça hizmet etme sorumluluğu var .

derivative

Asistan
e sonucta sana 2 yıl dell türkiye garantisi vermiş çekilmesi senin için neyi değiştirir ayrıca madem çekilecek önermiyorsun o zaman neden satıyorsun

Fragger

Dekan
Selam Arkadaşlar,

DELL Türkiye'den çekilmedi ve çekilme gibi bir düşünceside bulunmamaktadır. Bu tür durumlarda sağdan soldan verilen yanlış bilgileri doğrulamak için DELL'le iletişime geçmenizi öneririm. Kesin ve net bilgiyi yetkili yerden almanız her zaman daha iyidir.

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Ya arkadaş bu Vatan ve Teknosa gibi yerler milleti iyice keriz yerine koymaya başladı.Oradaki eleman bir firma ile anlaşıyor(atıyorum Lenovo).Bu marka hariç başka bilgisayar önermiyor üstüne birde bunun gibi yalanlar söylüyorlar.Zamanında HTC ve LG Türkiye'den çekilecek diye milleti az korkutmadilar.

Fragger

Dekan
Ya arkadaş bu Vatan ve Teknosa gibi yerler milleti iyice keriz yerine koymaya başladı.Oradaki eleman bir firma ile anlaşıyor(atıyorum Lenovo).Bu marka hariç başka bilgisayar önermiyor üstüne birde bunun gibi yalanlar söylüyorlar.Zamanında HTC ve LG Türkiye'den çekilecek diye milleti az korkutmadilar.
Bu tür durumlarda markanın çağrı merkezini aramaktan başka mantıklı bir yol yok.

vtklmn

Üyecik
Bugün aynı modeli media mark ta sordum, çalışan çocuk da aynı şeyi söyledi bana, ben de şaşırdım satmak için mi yapıyor siye düşündüm ama vatanın demesi ilginç olmuş çünkü bugünkü çocuğun dediğine göre Tr de dell i vatan satıyor dedi, bir iki firma daha demişti ama unuttum

stat counter