Dell inspiron N5050 işlemcisi

Bu konuyu okuyanlar

Idiox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Elimde Dell'in Inspiron N5050 modeli var tamamen fabrika çıkışlıdır hiç bir parçası değiştirilmedi performansını arttırmak istemekteyim ve işede işlemci ve ramle başlamak istiyorum ram işi kolay ama işlemci değişikliğine daha önce hiç gitmedim direk anakartla beraber işlemci alıyodum ki masaüstü içinde zaten iş biraz daha kolay kendim tak çıkar yapabiliyorum ama notebookta korkmaktayım :D anakartla uyum sorunu falan olmadan takabileceğim işlemci var mı bildiğiniz şuan üstünce Intel Celeron var ki artık çöpe atmanın vakti geldi sanırım celeronu :hammer:

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
performans istiyorsan dell alma. böylece iyi bi performans elde edersin güzel kardeşim :) bende dell n5110 var. ne oyun oynuyorm. ne başka bişey. hele chrome(5 6 sekmeli açık hali) + skype ile fan çoşuyor. fan sesi de beni çoşturuyor. kırıcam bi gün elimde kalcak bu pc :)

dj_alper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konuyu hortlatayım :) Benim Dell'in Inspiron N5050 açılmıyor artık. Açılışta 7 kısa bip sesi geliyor ve ekranda hiçbir şey yok. Ne yapabilir buna. İşlemciyi değiştirebilir miyiz? Ya da sorun kesin olarak işlemci de olduğunu nasıl anlayacağız?