Dell İnspiron 7567 durduk yere kapanıyor

Fragger

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Web sitesi
www.aytacgogu.com.tr
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Ne kadar çokmuşuz ! Organize olalım leptopları aynı servise götürelim ! Sorunu kabul etsinler. İnş garanti sorun çıkarıp ödeme vs istemez. Abi bidr bu dell in servis olayı nasıl işliyor ? Gidip veremıormuyuz ? Hiç kargolayasım yok leptop u .
İşe yaramayacaktır, cihazınızı onararak geri göndereceklerdir :)

ESQARE

Profesör
Web sitesi
excelturkiye.org
Ekran kartı sürücüsünü bir önceki versiyona döndürüp durumu tekrar test edin. Başka bir modelde durumu bu şekilde düzeltmiştim.

Garanti onarım yapar bir sorun varsa ama bu daha çok yazılımsal bir sıkıntı gibi.Siz de donanım testini yaptınız mı?Aynı bilgisayarı bende kullanıyorum çünkü herhangi bir sorunlar karşılaşmadım.
Aynen denemedim ama bakıcam bu akşam . Leptop bataryada kablolu çalışırken sorun yaşamıyorum. Kabloyu çıkardığım zaman oluyor bu sorun bende . Bazende donma vs yaşıyorum . Garanti servisini nasıl kullanıyoruz dell in bilginiz var mı bu arada ?

Bios güncelledim 1.4 sürümüne ama oda çare olmadı biosla alakalı değil gözüküyor halen sorun devam ediyor genelde video izlerken birden kapanıp reset atıyor(sadece pilde çalışırken)

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:15)

stat counter