Dell İnspiron 7567 durduk yere kapanıyor

Fragger

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Katılım
21 Eki 2016
Mesajlar
8,482
Beğeniler
2,740
Puanları
113
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.aytacgogu.com.tr
#21
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Ne kadar çokmuşuz ! Organize olalım leptopları aynı servise götürelim ! Sorunu kabul etsinler. İnş garanti sorun çıkarıp ödeme vs istemez. Abi bidr bu dell in servis olayı nasıl işliyor ? Gidip veremıormuyuz ? Hiç kargolayasım yok leptop u .
İşe yaramayacaktır, cihazınızı onararak geri göndereceklerdir :)
 

ESQARE

Profesör
Katılım
28 Tem 2012
Mesajlar
2,631
Beğeniler
168
Puanları
63
Konum
İstanbul
Web sitesi
excelturkiye.org
#22
Ekran kartı sürücüsünü bir önceki versiyona döndürüp durumu tekrar test edin. Başka bir modelde durumu bu şekilde düzeltmiştim.
 
Katılım
8 Ocak 2018
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#23
Garanti onarım yapar bir sorun varsa ama bu daha çok yazılımsal bir sıkıntı gibi.Siz de donanım testini yaptınız mı?Aynı bilgisayarı bende kullanıyorum çünkü herhangi bir sorunlar karşılaşmadım.
Aynen denemedim ama bakıcam bu akşam . Leptop bataryada kablolu çalışırken sorun yaşamıyorum. Kabloyu çıkardığım zaman oluyor bu sorun bende . Bazende donma vs yaşıyorum . Garanti servisini nasıl kullanıyoruz dell in bilginiz var mı bu arada ?
 
Katılım
4 Ocak 2018
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Istanbul
#24
Bios güncelledim 1.4 sürümüne ama oda çare olmadı biosla alakalı değil gözüküyor halen sorun devam ediyor genelde video izlerken birden kapanıp reset atıyor(sadece pilde çalışırken)
 

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:15)

stat counter