Dell 7577 aldım dikkat etmem gerekenler neler?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sorun yoksa iyi de ne yaptın bari ona bilelim :D
Nvidia denetim masasından ekran kartimi seçtim , normalde otomatik de idi. Bilgisayar da grafik ekran kartı olduğu için otomatik onu devreye alıyormuş ben manüel olarak seçince sürekli olarak kendi ekran kartı olan nvidia gtx1050 yi devreye aldım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sorun yoksa iyi de ne yaptın bari ona bilelim :D
Bu arada önerin için çok teşekkür ederim sen önermiştin bana 3299 liraya aldım ve şuan itibari ile fiyat 4999 lira olmuş :) Pubg de 70-120 FPS arası alıyorum , LoL de 170-220 arası FPS alıyorum. Soğutucu aldım kargoda şuan o gelince ne değişecek bakalım Pubg biraz isitiyordu çünkü bilgisayarı :) 10-15 derece fark ederse zannımca bi 10 FPS daha oynar

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 40847

Ekli dosyayı görüntüle 40848

Son düzenleme:

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Rica ederim :) Yük altında en fazla 5-6 derecelik bir değişim sağlar soğutucu ama bilgisayarın ömrünü uzatacaktır. PUBG de ısınması normal zaten :)

Hayırlı olsun genel olarak herhangi bir laptop aldıysanız ısınmamasına dikkat etmek gerek ileride çok sıkıntı oluyor ilerleyen dönemlerde termal macun değişimi fan temizliği gibi hususlara dikkat etmek gerekiyor Güle Güle kullanın

Hayırlı olsun genel olarak herhangi bir laptop aldıysanız ısınmamasına dikkat etmek gerek ileride çok sıkıntı oluyor ilerleyen dönemlerde termal macun değişimi fan temizliği gibi hususlara dikkat etmek gerekiyor Güle Güle kullanın
ne kadar süre içerisinde macunu ve fan temizliği yapılmalı?
teşekkür ederim bu arada kusura bakma bi süredir forumda yoktum iş durumlarım yüzünden :(