Dell 7567 güncelleme sonrası donmalar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba arkadaşlar Dell 7567 i-7 modelini kullanıyorum windowsa gelen güncellemeden sonra daha önce sorunsuz kullandığım programlar donmaya başladı. Ayrıca chrome'da 2 sekme açıkken görev yöneticisinde daha fazla açıkmış gibi görünüyor?
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Usain

Profesör
Denetim masası》programlar》yüklü güncelleştirmeleri görüntüle buradan en son yüklenen windows güncellemesini kaldırabilirsiniz.
Kapatmak için Başlat'a sağ tık》ara》hizmetler》windows update》özellikler》başlangıç türü》devre dışı.
Güncellemeleri ve oto güncellemeyi nasıl kaldırabilirim?

Biri haricinde güncelleştirmeleri kaldırdım fan yavaşladı fakat hala ara ara donmalar yaşanıyor . En iyisi format gibi windowsun hangi sürümüne geçmemi önerirsiniz?

es061

Üyecik
Ben de i5 modelinde aynı sorunu yaşadım ancak BIOS güncellemesi yapınca düzeldi.

Bilgisayarı bios güncellemesinden sonra açmaya çalıştığımda baya bir geç açıldı ve karşıma da siyah ekran vererek çıktı. Windows geç geldi.Bunun sebebi nedir?

Usain

Profesör
Çünkü normalde windows 10u kapattığımızda bilgisayar otutumu kapatır ve uyku moduna girer. Siz biosu güncellerken ise tamamen kapandığı için daha geç açıldı. Mesela bir bilgisayarı normal kapatın ve açarken süreye bakın. Bir de power tuşuna basılı tutarak aniden kapatın ve açarken süreye bakın.

tb2dlh

Asistan
Merhaba arkadaşlar Dell 7567 i-7 modelini kullanıyorum windowsa gelen güncellemeden sonra daha önce sorunsuz kullandığım programlar donmaya başladı. Ayrıca chrome'da 2 sekme açıkken görev yöneticisinde daha fazla açıkmış gibi görünüyor?
Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Merhaba. En iyisi bir format atmak ama yok format istemiyorum diyorsan windows sürümün kaç?