Değişik Bir sorun

Bu konuyu okuyanlar

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Arkadaşlar benim fartenin ortadaki kaydırma tekeri çalışmıyor... ama benim bilgisayrda çalışmıyor halbu ki bu gün çalışıyordu... benim bilgisayarın aynısından arkadaşımın da var onunkinde denedim teker çalışıyor ama bende çalışmıyor sorun farede değil sadece tekerin çalışmıyor olması yazılımsal bir hata olduğu fikrini aklıma getiriyor ama farenin sürücüsünü yenildeğim halde hala çalışmıyor bir çözümü var mı acaba gerçekten çok zorluk çıkarıyormuş alışan biri için o tekerin çalışmaması :( 4 usb çıkışında da denedim hiç birinde teker çalışmıyor :(

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ilk defa böyle bir sorun gördüm daha önce çalışıyor muydu peki yoksa senin pcde hiç çalışmadı mı

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Şöyle birşey olabilir. Bir kabloda temas sorunu olabilir sen arkadaşına taktığında birbirne değmiş olabilir.

2. bir seçenek ise farenin driveri eski sürüüm bir driver yüklemiş olabilirsin. yada bunu windows otomatik tanı da eski sürüm koymuş olabilir driver var ise driveri güncelle

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
driver konusunda ben pek olacağını sanmam en kötü ihtimal xp avrdır ki oda tanır bence tüm mouseları ta kullan neticede bu alet mouse markasaı modeli nedir yzaablir misiniz işletim sisteminiz nedir bu arada onuda belirtirseniz bakalım belki buluruz yolunu

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
sistem XP mouse asus marka ama logitech üretmiş...
sabah çalışıyordu :S

cemkalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullandıgın bılgısayar sanırım asusun bır laptopu logıtech ın
mouse ları ıcın yazılım destegı war benım kullandıgım 54mb lık bır programı war ve mousenın her tusunu ıstedıgın gıbı kullanabılıosun ıstersen lınkını koyabılırım

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
asus laptoun kendi mouse u

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
cemkalkan dedi ki:
kullandıgın bılgısayar sanırım asusun bır laptopu logıtech ın
mouse ları ıcın yazılım destegı war benım kullandıgım 54mb lık bır programı war ve mousenın her tusunu ıstedıgın gıbı kullanabılıosun ıstersen lınkını koyabılırım

linkini verirsen bir bakayım :)