Deadpool 2 için güldüren fragman!

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Deadpool 2 için güldüren fragman!

Deadpool 2 için geri sayım yaklaşırken, filmin ana fragmanından önce eğlenceli ama hayli uzun bir teaser fragman yayınlandı. Bu fragman, özellikle konsepti ile izleyenleri gülmekten kırıp, geçirmiş durumda.

Ülkemizde de yıllarca Resim Sevinci programı ile tanıyıp, severek takip ettiğimiz Bob Ross’un kılığına giren Deadpool, huzur veren bir tablo çiziyor. Çizimler ve huzur artıyor ve en sonunda filmden ilk kareler birkaç saniyeliğine görülüyor.

Deadpool 2 ilk fragmanı için herkes hazır
Bu tanıtım fragmanında sadece birkaç saniyeliğine de olsa ikinci filmden sahneler görmek hayli eğlenceli olsa da, ekip yine ilk filmle aynı yolu izleyecek gibi görünüyor.

Deadpool 2 için güldüren fragman! - Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bu fragmanı insanların bu kadar beğenmesini anlamıyorum. Ortada tamam gülümsetecek derecede bir aptallık var ama her yerde çok komik fragman diye lansman edilmiş. Benim mi espiri anlayışım yok yoksa ?

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Bu fragmanı insanların bu kadar beğenmesini anlamıyorum. Ortada tamam gülümsetecek derecede bir aptallık var ama her yerde çok komik fragman diye lansman edilmiş. Benim mi espiri anlayışım yok yoksa ?
Her insanın mizahı ve zihniyeti aynı değildir.Fakat düşünce olarak seninle aynı fikirdeyim :D
Diyaloglarda komik kısımlar var fakat hareketler, Charlie Chaplin'in renkli versiyonu gibi...