Davetiye Takas

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Moderatör Not:

Davetiye Takas
Davetiyelerini takas etmek isteyen arkadaşlar bu başlık altından birbirlerine davetiye gönderebilirler.
@Rom. Not: Bu konuda davetiye isteği yapmayalım lütfen !

Merhaba arkadaşlar fazladan zamunda.net üyelği olan varmı yada davet atabilcek olan varmı?

varsa gönderirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

Rom.

Rektör
Onursal Üye
Davetiyelerini takas etmek isteyen arkadaşlar bu başlık altından birbirlerine davetiye gönderebilirler.

Not: Bu konuda davetiye isteği yapmayalım lütfen !

Bak bu güzel konu oldu. Açtığınız için teşekkür ederim...

http://www.newzbin.com/ ve divxplanet üyeliğine ihtiyacım var. 3 torent sitesinden davetiye gönderebilirim. Karşılık beklemiyorum maksat hasıl olan ihtiyaç karşılansın.

Altair

Doçent
Arkadaşlar söyliyeyimde kimse darılmasın şimdi.

Herkes R10 Torrentleech zamunda vs gibi kaliteli sitelere davetiye istiyo karşılığında elimdeki tüm davetiyeleri gönderirim diyor.

Peki soruyorum size elinde böyle site davetiyesi olan biri ne diye size versinki davetiyeyi, yani önerdiğiniz davetiyeler eften püften şeyler 2 dk uğraşsam hepsinden üyelik alırım.

Bence davetiye takas isteklerinizi mantıklı yapın.Kaliteli siteye karşı sizde kaliteli bi site davetiyesi sunun.

Arkadaşlar söyliyeyimde kimse darılmasın şimdi.

Herkes R10 Torrentleech zamunda vs gibi kaliteli sitelere davetiye istiyo karşılığında elimdeki tüm davetiyeleri gönderirim diyor.

Peki soruyorum size elinde böyle site davetiyesi olan biri ne diye size versinki davetiyeyi, yani önerdiğiniz davetiyeler eften püften şeyler 2 dk uğraşsam hepsinden üyelik alırım.

Bence davetiye takas isteklerinizi mantıklı yapın.Kaliteli siteye karşı sizde kaliteli bi site davetiyesi sunun.
Kesinlikle katılıyorum, zaten hali hazırda R10 üye olamassınız çünkü davetiye sistemi geçici bir süre kapatıldı.

Rom.

Rektör
Onursal Üye
Arkadaşlar konuyu dağıtmadan sadece davetiye takas isteklerimizi bildirirsek konu daha yararlı olacaktır, takas istekleri üyelerimiz tarafından kişisel olarak yorumlacak kanaatindeyim, ilginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

Divxplanet üyeliği arıyorum.

Karşılığında;

Depodepo.fr, tektorrent, torrenturkey veya r10.net davetiyesi yollayabilirim.

Arena-tr, bit-hdtv, bitturk, hdtor, zamunda ve leechturk üyeliklerim var bunlardan isteyen olursa hiç kullanılmamış üyeliğimi devredebilirim.

Windows 7 Partisinden aldığım 1 Yıllık Kaspersky Internet Security keyi yollayabilirim.

Seçenek çok :)

Lütfen karşılıksız davetiye veya key istemeyin.

gvn

Profesör
zamunda.net hesabı takas etmek isteyen var mı?

elimde iki adet depodepo davetiyesi var divxplanet ve arena-tr ile takas olunur

Darknes$

$
Onursal Üye
TekTorrent, Depodepo.fr davetiyeleri var R10 ve Divxplanet karşılında gönderebilirim.

elimde bolca locker.zcom davetiyesi var istenye takas edebilirm veya verebilirm !!

gvn

Profesör
depodepo davetiyesi var turktorent veya leechturk sitelerine davetiye atabileceklere gönderebilirm

stat counter