Dark Hd Dream Harici Usb Full HD Digital Tv Kartı

Bu konuyu okuyanlar

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Selamlar.

Elimde 1 adet kullanmadığım Dark Hd Dream harici Tv Kartım var. Bilgisayar bilgim fena değildir fakat. Tuner çin malı olduğundanmıdır nedir Pc ye tanıtana kadar göbeğim çatlamıştı. Biraz zahmetlidir kullanmak. Ama en sonunda Prog Dvb ile kurabilmiştim. Şimdi hiç ihtiyacım yok.

Gerçekten ihtiyacı olan kişiye yani harici usb digital tv kartı eksiği olan bir kullanıcı arkadaşa hediye edebilirim. Fakat alan kişiyi biraz uğraştıracaktır. Bilgisayar bilgisi iyi olan birisi kısa zamanda çözer.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Aslında kullanırım, istediğim bir şey açıkçası. Ama eski külüstür televizyon iyi kötü çalışır durumda, idare eder. Benden daha fazla ihtiyacı olan alsın en iyisi. Olmasa da olur :)

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Aslında kullanırım, istediğim bir şey açıkçası. Ama eski külüstür televizyon iyi kötü çalışır durumda, idare eder. Benden daha fazla ihtiyacı olan alsın en iyisi. Olmasa da olur :)

Kurulumu biraz zahmetlidir. Birde çanak gerekiyor kullanmak için. Yaparım işimi görür dersen sana yollayabilirim kargoyla. 3 aydır duruyo çekmecemde bi işe yarasın.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Yok hocam sağolasın, şimdilik ihtiyaç yok, ihtiyacı olan birine gitsin.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Cihazın sözü [MENTION=322924]ashmekin[/MENTION] isimli kullanıcı arkadaşa verilmiştir.

Arkadaş sanırım sırf bu cihazı istemek için foruma üye oldu. :) Benim açımdan önemli olan ihtiyacını görmesi.

SDN sayemde bir üye daha kazandımı ne :)