Dahili Uydu Alıcısına Sahip Televizyona Harici Uydu Alıcısı Kullanıyormusunuz?

Bu konuyu okuyanlar

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Dahili uydu alıcılı bir led televizyonum var. Ancak kanal geçişleri çok yavaş geliyor bana. Sizce harici uydu alıcısı almalımıyım? Siz harici uydu alıcısı kullanıyormusunuz?

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
HD kanal geçişleri SD kanal geçişlerine göre tüm cihazlarda biraz daha geç olur, yeni cihaz alırsan alacağın yerde test etmeden alma derim

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Valla hocam biz alırken buna çok dikkat ettik. Hd kanallarda dahi hızlı geçiş yapıyor bizdeki dahili uydu alıcı. Sana yavaş gelen kanal geçiş hızı canını sıkıyorsa harici al bir tane bence.

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
sdler hızlıda hdler bıraz yavas benımkıde

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
HD kanal geçişleri SD kanal geçişlerine göre tüm cihazlarda biraz daha geç olur, yeni cihaz alırsan alacağın yerde test etmeden alma derim
HD kanallarda geçiş yavaş olsa iyi SD kanallarda bile yavaş geliyor bana. Harici Uydu alıcılı ile benim dahili uydu alıcısını karşılaştırıyorum gine yavaş.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Valla hocam biz alırken buna çok dikkat ettik. Hd kanallarda dahi hızlı geçiş yapıyor bizdeki dahili uydu alıcı. Sana yavaş gelen kanal geçiş hızı canını sıkıyorsa harici al bir tane bence.
Gerçekten can sıkıcı bir yavaşlık var. Harici almayı düşünüyorum. Keşke alırken sizin gibi kanal hızı geçişine dikkat etseydim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
TV uydu alıcı için güncelleme veriyor mu?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
uydunun ayarlarını kontrol et çok küçük hata varsa o neden oluyor olabilir.

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
dahili uydu alıcılar hepsi aynı

k4y4

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Cihazın marka ve modelini alabilir miyim?
Çünkü dahili uydu alıcı olan tüm cihazlarda bu yavaş geçiş sorunu var.

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Philips televizyon aldım, yatak odasına, uydu geçişleri kanal araması fazlasıyla yavaş. Kanalları bulması bile saatlerce sürüyor. Oturma odasına almış olsaydım, kesinlikle harici bir uydu alıcısı alırdım. Nexstar'ın üst versiyonlarını tavsiye ederim. Oturma odasında kullanıyorum. Performansı gayet iyi.