Daha Önce Hiç Bu Yerli Antivirüsü Duydunuz Mu?

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Daha önce hiç Chomar(okunuşu galiba ÇOMAR :D ) adında bir antivirüs duydunuz mu?
Sizin de bu antivirüsün sitesine bakmanızı tavsiye ederim.Logolarında da köpek var.E o zaman gerçekten okunuşu Çomar'mış. :D :D

Buyrun site:
CHOMAR | Virüs Koruması İçin Yerli Antivirüs Yazılımını İndirin

@__kadıköyRAP__ @eronis @utkuversus @EmircanGundogdu @f.krtl1 @Burhan Berkay @Ben Kenobi @Lazzz @errno @Creative
--- Gönderi Güncellendi ---
Düşünceleriniz nedir?Sitesine baktınız mı? :)

Son düzenleme:

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Valla çok sade ve güzel hazırlanmış sitesi. Mersin teknokent nasıl bir şey incelemek laım. Satın alma çalışmıyor sanırım. Technology Partners adı geçiyor bilindik bir virüs sistemi. Ama ben bilemedim :D

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Valla çok sade ve güzel hazırlanmış sitesi. Mersin teknokent nasıl bir şey incelemek laım. Satın alma çalışmıyor sanırım. Technology Partners adı geçiyor bilindik bir virüs sistemi. Ama ben bilemedim :D
Aynen adreste Mersin yazıyor.Adı güzelmiş. :) Chomar.
Acaba tüm sürümleri ücretsiz mi?Tam bilmiyorum.
Denesem mi acaba?

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Daha önce hiç Chomar(okunuşu galiba ÇOMAR :D ) adında bir antivirüs duydunuz mu?
Sizin de bu antivirüsün sitesine bakmanızı tavsiye ederim.Logolarında da köpek var.E o zaman gerçekten okunuşu Çomar'mış. :D :D

Buyrun site:
CHOMAR | Virüs Koruması İçin Yerli Antivirüs Yazılımını İndirin

@__kadıköyRAP__ @eronis @utkuversus @EmircanGundogdu @f.krtl1 @Burhan Berkay @Ben Kenobi @Lazzz @errno @Creative
Düşünceleriniz nedir?Sitesine baktınız mı? :)
Duydum tabiki hatta geçen günler Eset ve Norton arasında kalmıştım bunu da denesem mi diye düşündüm ama sonra boşver ya demiştim :)

Sudo

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Musallat virüsünden koruyorsa tamamdır.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Duydum tabiki hatta geçen günler Eset ve Norton arasında kalmıştım bunu da denesem mi diye düşündüm ama sonra boşver ya demiştim :)
ESET kullan. Ödülleri say say bitiremessin :D

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
ESET kullan. Ödülleri say say bitiremessin :D
Bence bir antivirüs için ödüller kadar gerçekte nasıl olduğu da önemlidir. Yani ESET gerçekte iyi iş çıkarıyor mu sizce? ESET'in Real-Time Protection koruması var mı ve varsa bu koruma nasıl? :) Emsisoft AntiMalware'nin Real-Time Protection'ununu çok sevmiştim. :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@utkuversus @HARBİKIZZ Ben de önceden Avira Free yani Avira'nın ücretsiz antivirüsünü kullanıyordum. Yanlış hatırlamıyorsam güncelemeleri geç yapıyordu. Ben Avira'dan başka Avast, Panda, Emsisoft, 360 Total Security, ESET, az da olsa Kaspersky ve bazı diğer antivirüsleri kullandım. Ama içlerinden en çok beğendiğim Emsisoft AntiMalware'ydi. Emsisoft AntiMalware'nin Real-Time Protection'u yani gerçek zamanlı koruması bence çok güzeldi ama bu program bilgisayar açılışını da biraz yavaşlatıyordu. Şu an ek bir antivirüs yüklemedim ama Keyscrambler ve Peerblock gibi güvenliğe yardımcı diyebileceğimiz ama yararlı olan programları kullanıyorum. Bir de SpyShelter'ın programını da beğenmiştim ama şu an onu kullanmıyorum.