D smart Net nasıldır

Bu konuyu okuyanlar

Muhammed Gazelci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstanbul'da D smart net kullanan varsa nasıl olduğunu belirtebilir mi. Superonline olmadığı için başka arayışlar içindeyiz Türk Telekom nefret ettirdi onu istemiyorum D smart Net ile ilgili deneyimlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Rudolf

Asistan
Reaksiyon puanı
47
D -Smart net Türk telekomun alt yapısını kullanıyor diye biliyorum . Dolaylı yoldan türk telekomun internetini kullanıcaksınız.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Her türlü Türknet önerimdir.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
İstanbul'da D smart net kullanan varsa nasıl olduğunu belirtebilir mi. Superonline olmadığı için başka arayışlar içindeyiz Türk Telekom nefret ettirdi onu istemiyorum D smart Net ile ilgili deneyimlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Selam,

D-Smart kullanmadım, kullanan bir arkadaşım da hiç iyi olmadığını söyledi tabi ne kadar doğru bilemiyorum :) Bana göre Turk.Net daha iyi. Yenilenmiş altyapısıyla birlikte taahhütsüz ve tamamen kotasız internet hizmeti sunuyorlar. Aşağıdaki haberlerimize bir göz atmanı ve buna göre tercihini yapmanı öneririm.

Taahhütsüz internet ne anlama geliyor? - ShiftDelete.Net
TurkNet YAPA altyapısı nedir? Nasıl avantajlar sağlar?
TurkNet, AKK'yi nasıl kaldırdı? (VİDEO) - ShiftDelete.Net

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Dediğin sağlayıcılar zaten turk telekom üzerinden hizmet veriyor benim sana önerim ya netspeed yada direk telekomdan hizmet alman arızalarda vs en kolay çözüm içindir turknet en sıkıntılı sağlayıcı.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Dediğin sağlayıcılar zaten turk telekom üzerinden hizmet veriyor benim sana önerim ya netspeed yada direk telekomdan hizmet alman arızalarda vs en kolay çözüm içindir turknet en sıkıntılı sağlayıcı.

Turk.Net Turktelekom altyapısını kullanmıyor, kendi alt yapısını kullanmaktadır. Yanlış bilgi vermeyelim. Aşağıdaki linkleri inceleyerek bilgi edinebilirsin.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Turk.Net Turktelekom altyapısını kullanmıyor, kendi alt yapısını kullanmaktadır. Yanlış bilgi vermeyelim. Aşağıdaki linkleri inceleyerek bilgi edinebilirsin.

Kendisi hakkında bilgim var ayrıca kişi santrale uzaksa dahada beter eden bir altyapı durumu yapa.

furkan erdoğmuş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle D smart abonesi olmak isteyenlere bir duyurum olacak kesinlikle yanından dahi geçmeyiniz abone olmak isterken 10 dk size satın aldırıyorlar ayın 19 undan itibaren taahüt bedeli ödeyeceğim halde ayrılmak istediğimi ilettim her seferinde en az 10 dk sizin ayrılmanıza izin vermiyorlar sürekli başka paketler söylüyorlar neden neden hep aynı şeyler bir şekilde ayrılmak istediğimi artık kabul ettirdim şu günlerde dışarıya çıkmanın sakıncalı oldugu günlerde iptal dilekçesi istiyorlar ve bu olmadan iptal edemediklerini ilettiler kabul ettim ve mail ile göndermek istedim sadece fax ile kabul ettiklerini söylediler 3 4 saat fax çekebileceğim bir yer bulmak için ve gönderebilmek için uğraştım çünkü fax numaraları sürekli meşgul ve sonunda gönderebilmeyi başardım tekrardan cihazı iade için bayilerine gitmem gerekiyormuş kayseri gibi büyükşehirde sadece 1 tane bayisi olduğunu ve yerini söylediler gidip 2 saat boyunca aradım ama öyle bir bayi yokmuş ve bunu kendileri dahi bilmiyor bi numara veriyolar bayinin telefon kapalı ve şuan arıyorum kargo ile kabul etmediklerini sadece bayiye verilmesi gerektiğini ve beni en yakın şehire yönlendirilecekmişim ben bi cihaz vermek için saatlerce yol çekeceğim diyeceğim o ki kesinlikle uzak durun şu zorlu günlerde yardımcı olmak yerine daha fazla zorluyorlar

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
KabloNet iyidir.

Aloneforce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dsmart ilk internete işine adım atıığından beri kullanırım.İlk zamanların müşteri hizmetlerine ulaşmak için 20 dk hatta beklerdim ama şuanki durumda bile 1 dk bile hatta beklemiyorum o konuda iyiler.İnternetine gelirsek ben tv paketiyle beraber 8 mbit sınırsız kullanıyorum ve tam olarak alabiliyorum. 63 lira veriyorum ve bu 4 yıllık kullanım sürecimde herhangi bir sıkıntı çekmedim.Tabiki bu ISS bağlatma işide biraz şans işi oluyor ben tavsiye ederim.Şuan ki evimde vdsl desteklediği için 50 mbps ve tv paketini 110 liraya devam ettirmeyi düşünüyorum.