D-Smart Net Genel Bakış

Bu konuyu okuyanlar

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
D-Smart Net Genel Bakış

19 Ekim 2006 yılından beri bireysel adsl ve genişbant internet erişimi alanlarında kullanıcılarının yüzünü gülümseten
D-Smart Net, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile avantajlarla dolu bir dünya sunuyor. Kendi altyapı sistemleri üzerinden kullanıcılarına en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmayı amaçlayan D-Smart Net, aradığınız anda çözüm bulabileceğiniz çağrı merkezi, kullanıcıları ile birebir ilişki kuran güleryüzlü yönetimi, kapsamlı güvenlik paketleri, limitsiz ya da limitli internet erişimi ve telefon görüşmelerini yarı yarıya indirme imkanı ile, D-Smart Net ailesinin her üyesini kucaklıyor.

D-Smart Net’in hedefi bireysel pazarda sadece internet erişimi iletmekle sınırlı kalmayıp; genişbant üzerinden erişim, ses ve görüntü hizmetlerinin tek bir elden sunulduğu bir dijital platform yaratmaktır. D-Smart Net’de beklediğinizden daha fazlasını bulacaksınız.

Kaynak

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bu Dsmart'ı bizim forumda kullanan varmı acaba ??

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Netini kuıllanmıyorum da Hd+ kullanıyorum olmaz mı :D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Fenerbahçe için kullanıyoruz.ama bu sene son verdik.böyle bir hizmet anlayışı olan platforma hiçbir şey için para vermeye değmez...

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Televizyonlarda "biz salak mıyız ya televizyon izlemeye para verelim", "biz aptal mıyız, biz enayi miyiz".. diyerek "gelin size bedava d-smart verelim, televizyon izlemeye para veren enayilerden olmayın" diye reklamlar yaptıktan takriben 2 yıl kadar sonra D-Smart paralı TV oldu. İşte mesela böyle bir anlayış. :)

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
ben neredeyse 3 aydır dsmart net + maxi hd d smart kullanıyorum bi problem yaşamadım ama müşteri hizmetlerine ulaşmak işkence olabiliyor ilk aldığımda kullanıcı adı ve şifreyi öğrenmek için delirmek üzereydim :D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Televizyonlarda "biz salak mıyız ya televizyon izlemeye para verelim", "biz aptal mıyız, biz enayi miyiz".. diyerek "gelin size bedava d-smart verelim, televizyon izlemeye para veren enayilerden olmayın" diye reklamlar yaptıktan takriben 2 yıl kadar sonra D-Smart paralı TV oldu. İşte mesela böyle bir anlayış. :)
[MENTION=84327]deatmania[/MENTION] açık bi cevap sanırım :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hiç kullanmadım bugüne kadar demekki nasip değilmiş. :)

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
hizmet anlayışı elmacik adlı arkadaşın dediği gibidir :) bunun için açık bi cevap yazdım.

Anladım kardeşim,tercih meselesi bir şey diyemem ama digiturk'ten iyi olduğu kesin :D discovery hd showcase var bunun için değer :)

Spesiyalite

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Arkadaşlar D-Smart net çağrı merkezinde çalışıyorum, ttnetle taahudu biten arkadaşlar bana ulaşırlarsa D-Smart nete geçiş işlemini hallederim. Limitli kullanıcılara 1 aylık ücretsiz deneme paketi, limitsiz kullanıcılara 2 yıllık ücretsiz D-Smart maxi paketi hediye ediyoruz. Resevr, kablosuz modem ve kurulum da ücretsiz :)

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
0850 266 0 266 D-smart mh numarası değişmiş bilginize arkadaşlar

aykutoglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
D-smart da Dsmart NET de kullanıyorum..
D-smart konusunda bi şikayetim yok. Yayın olsun fatura konusunda süprizler olsun hiç sorun yaşamadım öyleki hiç müşteri hizmetlerini aramak bile nasip olmadı :)
Fakaatttttt D-smart NET i düşmanıma bile tavsiye etmem !!
hizmet yok! müşteri hizmetleri yok! teknik servis derseniz o neki derler o derece yok yok yok!
daha önce Mersin / Anamur da oturuyordum 8gb te kadar hız limitsiz kullanıyordum sürekli netin kopmasından dolayı günde defalarca müşteri hizmetleri ile akraba olma derecesinde görüşmeler yapıyordum en sonunda çözümü alt yapımın kötü olduğu gerekcesiyle hızımı 2048Kb/s ile sabitlediler sorun olmadı tekrar ama verdiğim paranın hakkını alamıyordum.!
şu an Kocaeli deyim daha büyük ve gelişmiş bir şehir daha sağlam bir altyapı mevcut aynı tarifeyi hala kullanıyorum ve yine aynı bahaneler yüzünden hızım tekrar 2048Kb/s de sınırlandırıldı :D
teknik servis hizmeti olarak yaptıkları yada yapabildikleri tek şey OTURDUKLARI yerden reset atmak ve telde uzun uzun konuşup kafa şişirmek.
en son aramamda bana merkeze 2,5 km uzaklıkda olduğum için böyle olduğunu söylediler, güldüm :D yürüyerek 10 dk da katedilen bi yol ama kendileri bu mesafeyi sahra çölü kadar büyük görüyorlar sanırım :)
birde bina tesisatına bahane buldu bina yeni bina daha 1 yılını doldurmamış ilk oturan benim dedim.. olmadı bi elektrikci getirin binaya gelen sinyali bi ölçsün dedi ! bu nasıl bi mantık hangi elektrikcide adsl sinyalini ölçecek bi cihaz var dedim bu seferde telekomla görüşün bi dilekce verin tahsis edilen portunuzda sorun vardır değişmesini talep edin dedi bende pardon yanlış aramışım TTnet den bağlanıyormuşum D-smart NET sanmıştım servis sağlayıcımı dedim ve kapattım :)
TTnet de kullandım bundan kat kat iyiydi en azından bi sorun çıkınca aynı gün yada en geç takip eden iş günü evime teknik destekden bir kişi gelip ücretsiz her türlü ölçüm işlerini ayarları yapıyordu..
neyseki çok şükür 6 gün önce sözleşmem bitti :) kısa süre önce evimizin önünden fiber kablo çekildi Superonline'nin sitesinden baktım sanırsam onlara ait ama fark yapmaz TTnet olsada geçiş yapıcam inş önümüzdeki hafta :)

sonuç olarak daha öncede dediğim gibi D-SMART NET i DÜŞMANIMA BİLE TAVSİYE ETMEM !