Cynegenmod 13 Kullananlar Ve Hata Çözümleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

inmiştir büyük ihtimalle bakarım birazdan. İyi bişey çıkar inşallah.
birde bu romu yapanlar imkansızı başarmış telefon romu 5.0.1 normalde kitkat olması gerekir adamlar 5.0.1 romunu portlamışlar yani samsungdan gelen güncelleme gibi anladınmı ekip yapmış bu romu 15 kişilik fln

ghnn

Üyecik
birde bu romu yapanlar imkansızı başarmış telefon romu 5.0.1 normalde kitkat olması gerekir adamlar 5.0.1 romunu portlamışlar yani samsungdan gelen güncelleme gibi anladınmı ekip yapmış bu romu 15 kişilik fln
rom zaten kitkatki sadece görünüşü lolipop ayarlara da 5.0.1 yazmışlar pek mahtah bişey değilmiş. Bende lolipop deyince heyecanlandım birden ama öyle değil. O kadar da iyi bir rom olduğunu düşünmüyorum malesefki. özellikle de şu sağ üstteki saati güç tuşu yapmışlar ya cm'den alışkınım oradan çekiyorum wifi falan kapatacaksam ama garip şeyler oluyor. Bu arada rom s6 romu değil s5 ve note4 özelliklerinin harmanlandığı bir rom en azından %20'den azı s6 içeriyor. Mesela launcher note 4'den portlanmış. Birazdan s5 sensetion rom deneyeceğim. Ben zaten samsung'un siyah temasını beğenen birisiydim(genel olarak siyah temaları seviyorum.) O yüzden gerçek bir kitkat sürümü yükleyeceğim

ghnn

Üyecik
Romu yapan adamda sıkıntı yok adam kitkat diye tanıtmış. Dediğin forumda yanlış bilgi vermişler bilerek
Bahsettiğin romun xda'daki gerçek linki : Exclusive full port S6 style {M.D.4 S6 V1.0}
Ayrıca rom en son 12 aralıkta güncellenmiş.
İstersen indirme linklerine bakarak konunun doğruluğunu teğit edebilirsin ikiside aynı indirme linkini veriyor.

Xperia Z2 kullanıyorum, telefon alalı 1.5 sene oldu bootloader acmaya değer mi cm için?

z2 stock romu bildiğim kadarıyla zaten stabil

aralarında en çok sevdiğim stabil rom zaten sony xperia serisi

Ben Zenfone 5için yuklemek istiyorum nasıl geri doncem falan bilmiyorum biriniz yardımcı olursanız sevinirim açılmış bu konuyla ilgili bi başlık ama yeterli bulmadım

Cynegenmod 13 romlarında hata aldıgınız veya sıkıntı çektiğiniz yerler olursa yazın

Elimden Geldiğince Cevap Verebilirim. Birde Kendi Telefonuna Rom bulma Sıkıntısı Çekiyorsa

Buraya Yazsın
selamun aleyküm benimde cihazıma room root atılmış cyanogen mod 13 diye fakat hafıza kartı okumuyor ve ekran açılırken siyah beyaz karincalaniyor.. ben bu cihazı eski haline nasıl getirebilirim .. cyanogen mod 13 den çıkıp Asus un kendi kurulumunu yapabilirim ? Asus zenfone 2 cihaz...