CyberLink PowerDirector 10 Yardım

Bu konuyu okuyanlar

EmeNaTioNaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar konu başlığından'da gördüğünüz üzere , CyberLink PowerDirector 10 programını kullanmaya yeni başladım fakat türkçe bir destek sitesi bile yok galiba programın. Mesela orjinal sitesinden efekt vs. indiriyorum programa yüklemek isterken hata veriyor. İşletim sistemi win 7 64 bit. Program tam sürüm değil crack vs yok acaba o yüzden mi eklentileri yüklemiyor ? Yardımcı olursanız sevinirim.. İyi sohbetler..

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Hiç kullanmadım programı ama deneme sürüm kısıtlı olabilir

EmeNaTioNaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlgin için sağol REDFOKS. hiç birşey bulamadım okadar aramama rağmen. Herkes birbirine alıntı yapmış 3 5 resim başka birşey yok :) Varsa programla uğraşan diğer arkadaşlar da konuya dahil olursa sevinirim.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
İlgin için sağol REDFOKS. hiç birşey bulamadım okadar aramama rağmen. Herkes birbirine alıntı yapmış 3 5 resim başka birşey yok :) Varsa programla uğraşan diğer arkadaşlar da konuya dahil olursa sevinirim.

programa baktım biraz akşam indirip deneyecem belki bir şeyler buluruz. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarda yardımcı olacaktır :)

EmeNaTioNaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağolasın REDFOKS. Beklemedeyim kolay gelsin :)

EmeNaTioNaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yok mu bir bilen yahu. REDFOKS bekliyorum halen :))

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Ben sürekli kullanıyorum ve lisanslı oldugu için hiçbir sıkıntı yasmadım o konuda siteden indirdiğn dosyaları acınca direk yüklüyor programa ve programı %100 biliyorum tüm kurgularımı onunla yapıyorum edius'un alternatifi benim için

EmeNaTioNaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saol kardeşim açıklaman için.. Peki ben programı lisanslı kullanmıyorum site den indirdiğim efekti yüklerken bir sorunla karşılaşıyorum bu sorun normal mi yani lisans almadığım için mi yüklemiyor yok ise işletim sistemimle mi alakalıdır. Xp de bu sorun düzelir mi ? yada kısıtlama nedir program da tam olarak. biraz fazla sordum bulmuşken galiba :) Teşekkürler..

EmeNaTioNaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuya dahil olacak kimse yok mu arkadaşlar ?

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Saol kardeşim açıklaman için.. Peki ben programı lisanslı kullanmıyorum site den indirdiğim efekti yüklerken bir sorunla karşılaşıyorum bu sorun normal mi yani lisans almadığım için mi yüklemiyor yok ise işletim sistemimle mi alakalıdır. Xp de bu sorun düzelir mi ? yada kısıtlama nedir program da tam olarak. biraz fazla sordum bulmuşken galiba :) Teşekkürler..

Burada kendi sitesinde xp service pack 2 destekli olduğu yazıyor fakat ne derece stabil calısır bilemem bende korsan kullanıyorum ve bu sekilde dahi hiçbir durumda yarı yolda bırakmadı beni bu program yani sağlıklı calısıyor. Türkceside 9 olanının vardı diye hatırlıyorum cünkü ben powerdirector 8 den beri kullanıyorum bu programı ve %100 biliyorum artık :) baska ne merak ediyorsun?

EmeNaTioNaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben win 7 64 Bit işletim sistemi kullanıyorum bir yan etkisi varmı buna ?
Siteye girip herhangi bir efekt indiriyorum tıkladığım zaman efekt kuruldu yüklemeye hazır diyor , Ama yüklemiyor yada ben nasıl yüklenir bilmiyorum.
Programın içinden efekti seçip atmaya çalışıyorum uzun bir hata mesajı veriyor öylede.. Yani çözemedim incelikleri nedir nasıl daha verimli çalıştırabilirim falan diye türkçe desteğide olmadığı için anlayamadım :) Biri bana burdan detaylı anlatsa sevinicem yada msn dende görüşebiliriz.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
E zaten öyle yükleniyor ki sen ne bekliyorsun efekt yüklenmesinde? Bence temiz bir yükleme ve lisanslama yap sonrasında efektleri ekle. Daha detaylı ancak cok calısarak ugrasarak ögrenirsin basit aslında :)

EmeNaTioNaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lisans yapmadımki ben. Olduğu gibi indirdim yükledim. Crack falan atmaya çalıştımda yapamadım sanki :D Yüklenmiyor diyorum öyle yükleniyor diyorsun bir tezatlık var burda bak. Yüklendi kuruluma hazır vs diyor. Ama programın neresine gidiyorsa artık bulamıyorum yüklemiyor yani. Crack yapmamız mı lazım ?

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
bilmiyorum gerekiyor mu efekt için

EmeNaTioNaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl bir %100 bilme anlayışın var senin ben tam çözemedim o durumu :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
filmi bitirdim şimdi ne yapıp bitirmem gerekio yardımcı olursanız sevinirim