Cyber-Warrior.Org Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

Chuck88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm,

Cyber-Warrior.Org isimli siteye üye olmak isteyenler için böyle bir konu açmaya karar verdim.
"Bu site nedir?, ne işe yarar?" derseniz, TIM Misyonu' nu okuyarak ve diğer sayfaları gezinerek bilgi edinebilirsiniz.

Bazı insanlarda "hack,hacker" sitesi diye bir önyargı oluşmuş, Cyber-Warrior sadece bir hacker sitesi değil, teknolojiyle ilgili çoğu konuda (Grafik-Tasarım, Programlama, Güvenlik, vs..) bilgi döküman bulup, paylaşabileceğiniz bir platformdur.

Bu siteye üye olmak isteyenler dilerlerse Yeni Üye Başvuru formundan Kefil Havuz'una başvurabilirler ve mevcut üyelerin kendilerine kefil olmalarını sağlayabilirler.

Ya da bu konu altından aşağıdaki şablona uygun olarak davetiye isteyip, benim veya elinde davetiye bulunan arkadaşların kendilerine kefil olmalarını sağlayabilirler.

Davetiye isteme şablonu:

-Mail adresini yazmak istemeyenler, davetiye isteğini bana PM olarak atabilirler.-

Bâki Muhabbetle...

sdn

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
konuyu görünce lise zamanlarım aklıma geldi lisedeyken sabah akşam cyber'daydım

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
vay anasını 2007 de üye olmuşum oraya, 5 yıl geçmiş, en son girişide 3 yıl önce yapmışım :D

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Valla 3 yıl önceye kadar sabah akşam cyber-warrior da takılırdım... hack falan hoş şeyler gibi gelirdi o zamanlar sonra anladım ki sana faydası olmayan hiçbirşey güzel degildir. gidin orda harcayacagınız zamanı okuyup mühendislik kazanın okuyun vatana millete faydalı olun. okurkende CW den faydalanabilirsiniz tabi orası ayrı :)
NOT: Kişilesl görüşümdür kimseyi bağlamaz

WhiteRooT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla 3 yıl önceye kadar sabah akşam cyber-warrior da takılırdım... hack falan hoş şeyler gibi gelirdi o zamanlar sonra anladım ki sana faydası olmayan hiçbirşey güzel degildir. gidin orda harcayacagınız zamanı okuyup mühendislik kazanın okuyun vatana millete faydalı olun. okurkende CW den faydalanabilirsiniz tabi orası ayrı :)
NOT: Kişilesl görüşümdür kimseyi bağlamaz

Cyber-warrior'de takılmayıp gidip ders çalışmakla Mühendislik kazanılabilir ama o hack platformlarında takılarak da kazanılabilir. Misal ben. bilmem kaç yıl hack forumlarında dolandım durdum. Ama aynı zmaanda Hacettepe Üniversitesinde harika bir bölüm okumaktayım. Yanlış anlama eleştirmiyorum belirtmişsin zaten kimseyi bağlamaz diye. Ama indirilmesi gerek dosyalar, dökümanlar falan bazen üyelik istiyor bu sebepten dolayı istiyoruz.

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Cyber-warrior'de takılmayıp gidip ders çalışmakla Mühendislik kazanılabilir ama o hack platformlarında takılarak da kazanılabilir. Misal ben. bilmem kaç yıl hack forumlarında dolandım durdum. Ama aynı zmaanda Hacettepe Üniversitesinde harika bir bölüm okumaktayım. Yanlış anlama eleştirmiyorum belirtmişsin zaten kimseyi bağlamaz diye. Ama indirilmesi gerek dosyalar, dökümanlar falan bazen üyelik istiyor bu sebepten dolayı istiyoruz.
Üstadım ben zaten şunu demek istedim dikkat edersen mühendislik kazanıp ordan faydalanın. ama mühendislik yada muadili bir bölüm okumadan orda dolanmanın anlamı yok. sadece senin bilgin olur ilerde bir işine yaramaz. bende senin gibiyim emin ol. CW de tanıdığım cok degerli insanlar var. onun için alanın neyse onu yapmak daha mantıklı...

yunasyus

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
@codding
CW bir hack platformu değildir :)
Bilişim alanından her türlü bilgi mevcuttur ayrıca sizin o hack dediğiniz şeyler güvenlik için.. :)

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
arkadaş yazmasa ben de unutmuşum valla. bir dönem tüm o tarz sitelere üyeydim. dur bir girip bakayım bari :)

enesarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Buradan ve PM yoluyla davetiye isteyen arkadaşların hepsine gönderildi.
Bâki Muhabbetle...

Son mesajlar