Cumhurbaşkanı: Adalar'da atlar faytonda kullanılmayacak

Bu konuyu okuyanlar

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük İstanbul Mitingi'nde Adalar'da atlarında faytonlarda kullanılmasıyla ilgili "Atları özgürlüklerine kavuşturmak için çalışma yapıyoruz." dedi.

fayyon_938.jpg

"ÇALIŞMA YAPIYORUZ"

Cumhurbaşkanı şunları söyledi: "Adalar'da vicdanları yaralayan görüntülere şahit oluyoruz. Bu konudaki gerekli kararı aldıkadalardaki atları faytonların boyunduruğundan kurtarıp özgürlüklerine kavuşturmak için bir çalışma yapıyoruz.

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
iyi olmuş birde bunu yapanlara hapis cezası gelmeli para cezası caydırıcı olmuyor

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Fayton görünümlü, turistler için cazip, otantik, elektirkli sessiz araçlar getirilirse çok güzel olur.

O atlara yapılan zulmün sonunda son bulacak olması çok güzel bir haber.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Fayton görünümlü, turistler için cazip, otantik, elektirkli sessiz araçlar getirilirse çok güzel olur.

O atlara yapılan zulmün sonunda son bulacak olması çok güzel bir haber.
Doğru mu bilmiyorum ancak dediğiniz tipte aracın kullanılmaya baslanacagini az once bir yerde okudum fotografida vardi ancak simdi baktigimsa bulamadim :)

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
İsabetli bir karar olmuş. Devlet hayvanlara bu zulmü yapanların tepesine çökmeli.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Gerçekten bu fikri takdir ettim.

En iyisi olur. Umarım R.T.Erdoğan en kısa sürede hayata geçirir.

Allahın sessiz kulları artık insanoğlunun saçma zevkleri yüzünden eziyet görmesin.

Keşke daha geniş ve kapsamlı bir doğal hayat ve canlılar ile ilgili çok sert bir anayasal kurallarımız olsaydı. Çünkü insanlığımızı kaybedip hayvanlara eziyet göstermek çok yaygınlaştı.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Söz konusu sürecin daha önceden yapılması gerektiğini düşünüyorum, çok geç kalınmış bir karar. Bir an önce hayata geçirilmesini isterim..